URODZINOWA NIESPODZIANKA DLA CHŁOPCA NA KWARANTANNIE

URODZINOWA NIESPODZIANKA DLA CHŁOPCA NA KWARANTANNIE

2-latek z Jastrzębia-Zdroju wraz z rodziną przebywa na kwarantannie. Kiedy zaczęły się zbliżać jego urodziny, babcia postanowiła, że ten dzień dla malucha musi być wyjątkowy. Policjanci, dowiedziawszy się o planach babci, wsparli jej działania i sprawili, że na twarzy Antosia pojawił się uśmiech.

O tym, że rodzina ubolewa, iż 2-latek nie będzie miał prawdziwych urodzin, dowiedzieliśmy się dzięki babci, która postanowiła, że ten dzień nie może być jak każdy inny w związku z odbywaną kwarantanną. Policjanci, dowiedziawszy się, o planach babci oraz radia 90 wsparli ich działania.
W piątek przed południem, pod oknami mieszkania, w którym przebywa rodzina chłopca, pojawili się niespodziewani goście – policjanci wraz ze Sznupkiem, którzy nie tylko pozdrowili 2-latka, ale wraz z rodziną, radiem 90 oraz sąsiadami zaśpiewali „Sto lat”.
Podczas wizyty urodzinowej, u Antosia nie mogło zabraknąć też prawdziwego prezentu. Ten z kolei policjanci, pracownicy radia 90 oraz rodzina pozostawili przed drzwiami mieszkania.
Antosiu, z okazji 2-ich urodzin, życzymy Ci dużo zdrowia, spełnienia marzeń, samych słonecznych dni oraz tego, aby kwarantanna minęła jak najszybciej. Sto lat!

źródło: Policja Jastrzębie

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *