W odwiedzinach u przyjaciół

W poniedziałkowe przedpołudnie z okazji Dnia Dziecka, odwiedziliśmy naszych małych przyjaciół z Przedszkola Specjalnego.

Wraz z przedstawicielami kibiców i piłkarzami – Damianem Trontem i Faridem Alim, wzięliśmy udział w przedstawieniu o cyrku. Dzieci otrzymały od nas klubowe kolorowanki i całe mnóstwo zielono-czarnych-zółtych balonów. Kibice przekazali także pieniądze zebrane podczas licytacji koszulki Łukasza Fabiańskiego.

Na tym atrakcje się nie skończyły. Wyszliśmy razem z dziećmi do przedszkolnego ogrodu, gdzie czekały na nas gigantyczne bańki mydlane, muzyka i … zwierzęta! Na koniec piłkarze wzięli udział w mini zawodach sprawnościowych i rywalizowali z podopiecznymi przedszkola.

Jak co roku nasi przyjaciele – piłkarze i kibice GKS-u, mile zaskoczyli nas swoją obecnością, choć w zasadzie nie powinniśmy się dziwić. Tak bardzo przyzwyczailiśmy się do tego, że z nami są, że jest to zupełnie naturalne, szczególnie podczas świętowania Dnia Dziecka.Ta przyjaźń jest bezcenna, ze względu na wielką radość dzieci – podsumowała dzisiejszą wizytę dyrektor placówki, pani Joanna Łodzińska-Czoch.

Źródło: GKS Jastrzębie