online pujcka pred výplatou Smržovka pujcka online ihned Dolní Benešov nebankovní půjčka bez poplatku pujcka online ihned Velké Opatovice půjčka bez vedení účtu

Bezpłatne warsztaty pieluchowania wielorazowego – HelloWielo

W dniach 19-25 listopada w ramach Europejskiego Tygodnia Redukcji Odpadów Polskie Stowarzyszenie Zero Waste razem z grupą aktywistów i aktywistek działających na rzecz promocji pieluchowania wielorazowego organizują ogólnopolską akcję edukacyjną HelloWielo. Ideą kampanii jest zaproszenie doświadczonych w pieluchowaniu wielorazowym rodziców do dzielenia się wiedzą z osobami, które dotąd nie zetknęły się z tym tematem.

Każde dziecko używające pieluch jednorazowych generuje kilkaset kilogramów odpadów rocznie. Jest to ogromne obciążenie dla środowiska, które możemy zminimalizować wybierając pieluchy wielorazowe. Do zalet tego rozwiązania należy nie tylko zmniejszenie ilości produkowanych odpadów, ale również oszczędności finansowe. Ponadto, pieluchy wielorazowe są rozwiązaniem dla dziecka zdrowszym, niż powszechnie dostępne pieluchy jednorazowe.

Na fanpage’u akcji zaplanowana została serię live’ów na fanpage’u akcji ze specjalistami, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania rodziców i rozwieją ich wątpliwości dotyczące pieluchowania wielorazowego.

Dodatkowo, żeby uczynić pieluchowanie wielorazowe jeszcze bardziej dostępnym będzie można skorzystać z atrakcyjnych rabatów na zakup pieluch wielorazowe, które zrealizować będzie można w naszych rodzimych manufakturach szyjących takie produkty.

Mamy nadzieję że dzięki naszej akcji wspólnie zredukujmy ilość generowanych odpadów i odczarujmy produkty wielorazowe, które są dobre zarówno dla delikatnej skóry malucha, dla środowiska jak
i naszego portfela!

Patroni medialni: ulicaekologiczna.pl oraz ekologia.pl

21. listopada (środa), godz. 10.00
Centrum PRANA
ul. Podmiejska 6a
wstęp wolny

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/303938810211554/

Więcej o akcji: https://www.facebook.com/HelloWielo

 

 

Komentarze są wyłączone.