online pujcka bez doložení príjmu Ostrava pujcka 6000 na 6 mesicu pujcka do pul hodiny pujcka 2000 turnov půjčky bez ručení

Pijani rodzice opiekowali się niemowlakiem

Jastrzębscy stróże prawa interweniowali wobec rodziców, którzy znajdując się pod wpływem alkoholu, zajmowali się sześciomiesięczną dziewczynką. Policjantów zaalarmował zaniepokojony świadek, który widział, że dziecko leży na trawie, po ogrodzie biega pies bez kagańca, a rodzice wraz ze znajomymi piją alkohol. 30-letni ojciec miał w organizmie ponad promil alkoholu, a 22-latka ponad pół promila. Niemowlę zostało przewiezione do szpitala.

Wczoraj około 12.30 policjanci z jastrzębskiej komendy zostali wezwani przez mieszkańca miasta na interwencję do jednego z domów przy ulicy Wodzisławskiej. Z relacji mężczyzny wynikało, że kilkumiesięczna dziewczynka leży w ogrodzie na trawie, po podwórku biega pies bez kagańca, a nietrzeźwi rodzice ze znajomymi piją alkohol. Policjanci zastali na miejscu zgłaszającego, który trzymał na rękach dziewczynkę, a obok grupę osób pijących alkohol. Mundurowi przebadali 30-letniego ojca dziecka alkomatem i okazało się, że miał on w organizmie ponad promil alkoholu. Z kolei 22-letnia matka niemowlaka miała ponad pół promila. Na miejsce przyjechało pogotowie, którego lekarz zdecydował o przewiezieniu dziecka do szpitala. Dokumentacja w tej sprawie trafi niebawem do sądu. Jeżeli potwierdzi się, że rodzice narazili 6-miesięczną dziewczynkę na niebezpieczeństwo, może im grozić nawet 5 lat więzienia.

info: Komenda Policji w Jastrzębiu-Zdroju

Komentarze są wyłączone.