Przyjdź i powiedz, jak smakuje nasze miasto

Jak smakuje Jastrzębie-Zdrój? Tego będzie można dowiedzieć się już w najbliższą sobotę w Parku Zdrojowym.
Znany jastrzębski kucharz Michał Bałazy, wraz z Polskim Radiem Katowice, opowie, jak smakuje nasze miasto.

„W najbliższą sobotę tuż po 10.00 serdecznie zapraszam do Parku Zdrojowego oraz na antenę Radia Katowice. Wraz z redaktor Anną Sojką, naszymi gośćmi oraz gośćmi Parku Zdrojowego będziemy opowiadać o tym JAK SMAKUJE JASTRZĘBIE i to nie tylko w kulinarnym tego słowa znaczeniu.  O tym dlaczego warto do nas przyjechać, co dzieje się i co dziać będzie w niedalekiej przyszłości. Co cieszy a co smuci Jastrzębian usłyszycie na żywo zarówno w parku jak i w odbiornikach radiowych i internecie. Bądźcie z nami! – zachęca Michał Bałazy, a my oczywiście mu wtórujemy.

Komentarze są wyłączone.