Zmiana na stanowisku wiceprezydenta Jastrzębia-Zdroju

200-125 300-115 200-105 200-310 640-911 300-075 300-320 300-360 642-998 QV_DEVELOPER_01 400-101 700-501 117-201 70-696 700-505 600-199

7 maja stanowisko II zastępcy prezydenta miasta Jastrzębie-Zdrój objął Robert Chojecki.

II zastępca prezydenta pokieruje pracami wydziałów gospodarki komunalnej, spraw obywatelskich i komunikacji, kultury, sportu i turystyki, ochrony środowiska i rolnictwa, polityki społecznej i mieszkaniowej, spraw rodzinnych i alimentacyjnych, a także Miejskiego Zarządu Nieruchomości, Ośrodka Pomocy Społecznej, Domu Pomocy Społecznej, Domu Nauki i Rehabilitacji dla Dzieci Niepełnosprawnych, Publicznego Żłobka Nr 1, Zespołu Ognisk Wychowawczych oraz Jastrzębskiego Zakładu Komunalnego.

Robert Chojecki jest magistrem ekonomii, ukończył finanse i bankowość na Akademii Ekonomicznej im. K. Adamieckiego w Katowicach. Dotychczas pełnił funkcję kierownika biura sprzedaży, menedżera oraz handlowca. Jest członkiem Zarządu Śląskiego Związku Piłki Siatkowej w Katowicach oraz sędzią piłki siatkowej szczebla centralnego. Ma 36 lat, jest jastrzębianinem, wolontariuszem i społecznikiem.

Źródło: Rzecznik prasowy UM Jastrzębie-Zdrój

6 comments

 1. Po rezygnacji Pana R. Rakoczego, jego matka, Alina Chojecka, się pchała, nawet autem służbowym urzędu podróżowała!!! Teraz też się przymierzała ale rady nie dała, więc rodzinnego figuranta wpakowała. Szkoda na niego i dla nich kasy z naszych podatków!!! Bardzo mierny ale za to pani Hetman i całemu PO-KOD-owcom wierny. Wielki strzał w kolano pani prezydent!!!

 2. Krążyła plotka, że pani Hetman nikogo nie powoła, a tu taki obciach i wstyd na całe Miasto!!!

 3. Czy w Mieście nie było fachowców na stanowisko zastępcy prezydenta miasta? Czy tu chodzi tylko o napchanie mu kasy bo przecież nie zna na pracy w samorządach? Jakiej branży prowadził sklep na osiedlu?

 4. Jak ma się na karku tyle odpowiedzialnych funkcji, to tak jak by się nie miało żadnej. Trudno więc się dziwić, że wszystkie działy i wydziały w naszym magistracie „leżą „… Tygiel odpowiedzialności dla człowieka bez przygotowania jest zadziwiający..

 5. Jan

  Robert Chojecki
  Wizytówka:
  Posiada wyższe wykształcenie. W wolnych chwilach działa na rzecz Akademickiego Związku Sportowego, którego jest członkiem. Kiedy ma wolny czas, oddaje się swoim zainteresowaniom, którymi są? wino, kobiety, śpiew i taniec.

  Miasto: Jastrzębie Zdrój
  Uprawnienia: Sędzia szczebla centralnego Klasa: Z
  Staż sędziowski od roku: 2002

 6. Ddd zzz

  Mylicie się! Pan Chojecki jest naprawdę w porządku, kto nie zna osobiście nie powinien się wypowiadać! Konkretny gościu!

Leave a comment