Wyrusz na dogtrekking!

Wyrusz na dogtrekking!

5 lub 10 kilometrów malowniczymi szlakami lasu Kyndra będą mieli do pokonania uczestnicy III Jastrzębskiego Dogtrekkingu.

Kolejna edycja dogtrekkingu już 13 września. By uczestniczyć w zabawie, należy wysłać zgłoszenie na adres treserpsow@tropdogrzybka.pl, załączając dowód wpłaty 20 złotych wpisowego na rzecz jastrzębskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt (w tytule przelewu należy wpisać „Darowizna – DogTrekking TropDoGrzybka2020”). Później wystarczy już tylko zabrać ze sobą psa i ruszyć w trasę. Do wyboru są dwie: 5- i 10-kilometrowa.

  • Poprzednia edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem, a ilość chętnych uczestników przerosła nasze oczekiwania. Na starcie pojawili się ludzie także daleko spoza naszego miasta.
    W tym roku będzie jeszcze lepiej i jeszcze weselej – obiecuje Rafał Grzybek, organizator wydarzenia.

Każdy z zapisanych uczestników otrzyma pakiet startowy, w skład którego wejdzie między innymi mapa. Warunkiem zaliczenia dogtrekkingu jest zameldowanie się we wszystkich wyznaczonych punktach kontrolnych. W trasę należy zabrać też telefon komórkowy, miskę i wodę dla psa. Wszystkie szczegóły na temat zasad uczestnictwa w imprezie znajdują się na facebookowym profilu organizatora.

źródło: www.jastrzebie.pl

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *