Z miłości TULImyPANie

Z miłości TULImyPANie

Przed nami miesiąc atrakcji skierowanych przede wszystkim do kobiet. Od 14 lutego do 14 marca ruszamy z nietypową akcją „z miłości TULImyPANie”.

Przed nami szczególne dni, niekoniecznie związane z piłką nożną, ale także w naszym gronie obchodzone, czyli Walentynki i Dzień Kobiet. GKS Jastrzębie wraz z Fundacją Familia postanowił uczcić zbilżające się święta. Dla każdego te dni mogą oznaczać co innego. Jednak z pewnością wielu oczekuje, zwłaszcza Panie, że tego dnia zostaną w szczególny sposób uczczone przez mężów, chłopaków, partnerów, kolegów z pracy. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych kibiców i kibicek. Przygotowaliśmy kilka atrakcji, konkursów i imprez.

W planie między innymi:
• Spotkania z piłkarzami na mieście, gdzie będziecie mogli otrzymać od nich upominki i vouchery na bilet za 1 zł na pierwszy mecz rundy wiosennej z Radomiakiem Radom,
• Disco z niespodziankami w Klubowej’62,
• Pokaz bielizny przygotowany przez naszych partnerów,
• Rozmowy ze specjalistami o zdrowiu i samobadaniu,
• Kurs samoobrony.

Zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Facebooku, gdzie na bieżąco będziemy informować co, gdzie, kiedy i dlaczego. A od środy, 12 lutego, zapraszamy do naszego Sklepu Kibica Górnicza Wiara, gdzie będziecie mogli zakupić specjalnie szyte na tę okazję TULIPANY w kolorach klubowych. Dochód z tulipanów będzie przeznaczony na cele statutowe fundacji.

Źródło: GKS Jastrzębie

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *