[ZAPOWIEDŹ] Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie

[ZAPOWIEDŹ] Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie

Przed naszym zespołem drugi w ciągu tygodnia wyjazd do Nowego Sącza, gdzie w środę zmierzymy się w zaległym meczu 15. kolejki Fortuna 1 Ligi z miejscową Sandecją. Przypomnijmy, że w pierwotnym terminie spotkanie nie zostało rozegrane ze względu na zmrożoną płytę boiska. Tym razem jednak prognozy pogody są dużo bardziej optymistyczne.

Zarówno Sandecja Nowy Sącz, jak i GKS Jastrzębie, dobrze spożytkowały nieoczekiwane wolne i w miniony weekend odniosły kolejne ligowe zwycięstwa. Zespół prowadzony przez Dariusza Dudka zmierzył się na wyjeździe z Puszczą Niepołomice i wygrał 1:0 po golu Michala Pitera-Bućko z rzutu karnego. Dla Sanedcji było to drugie ligowe zwycięstwo w tym sezonie, które pozwoliło im opuścić ostatnią pozycję w tabeli Fortuna 1 Ligi, na którą spadł beniaminek z Rzeszowa.

Z kolei nasz zespół po bardzo emocjonującym spotkaniu pokonał przy Harcerskiej w górniczych derbach GKS Bełchatów 3:2. Było to trzecie z rzędu zwycięstwo jastrzębian w lidze, czym w tej chwili nie może pochwalić się żaden inny zespół. W kolejnej wygranej niestety nie pomoże naszej ekipie Farid Ali, który w sobotę został po racz czwarty w tym sezonie napomniany żółtą kartką, a zatem mecz z Sandecją będzie meczem pauzy dla naszego pomocnika. Po stronie Sandecji z tego samego powodu nie zagra Bartłomiej Kasprzak (13 występów, 2 gole). Do dyspozycji trenera Ściebury będzie już za to Kryspin Szcześniak, natomiast do składu Sandecji wraca Dawid Szufryn.

Jak widać po ostatnich wynikach, oba zespoły zażegnały kryzys formy z pierwszej części sezonu, jednak cały czas są niebezpiecznie blisko strefy spadkowej z niewielką przewagą punktową. Spotkanie w Nowym Sączu można zatem określić mianem meczu „o sześć punktów”. Liczymy, że to nasz zespół podtrzyma dobrą passę i na dobre oddali się od strefy spadkowej!

Kurs w Fortunie na to, że GKS Jastrzębie wygra, wynosi 3.00.

15. kolejka Fortuna 1 Ligi
Sandecja Nowy Sącz – GKS Jastrzębie
Środa, 9 grudnia, godz. 13:00, Stadion im. Władysława Augustynka w Nowym Sączu

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Ligi możesz obstawiać na efortuna.pl.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Transmisja ze spotkania przeprowadzona będzie na platformie IPLA.

źródło: gksjastrzebie.com

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *