Zaproszenie do "Ciasnej" maj/czerwiec 2020

Zaproszenie do "Ciasnej" maj/czerwiec 2020

Galeria „Ciasna” w Jastrzębiu-Zdroju ul. Katowicka 17

zaprasza na „10 rysunków – wstęp do wystawy” Magdaleny Puch-Podgórskiej Wystawa będzie trwać od 14.05.2020 do 12.06.2020.
Ze względu na obecne utrudnienia w korzystaniu z galerii, wystawa składa się z reprodukcji prac Autorki i będzie powtórzona w przyszłym roku, gdy zaistnieje już możliwość zorganizowania spotkania autorskiego i obejrzenia oryginałów!

Autorka (skromnie) o sobie:W 2002 r. obroniłam dyplom z rzeźby w pracowni prof. Jana Hermy na Wydziale Pedagogiczno-Artystycznym Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Moja kariera to bycie mamą. Rysuję kiedy mogę, a kiedy nie mogę, myślę co mogłabym narysować. To właśnie rysunek towarzyszy mi najczęściej, choć zdarzyło mi się „popełnić” również prace rzeźbiarskie, kilka obrazów i innych małych drobiazgów – prezentów.

W związku z epidemią koronawirusa (SARS-CoV-2) do odwołania wystawy będą się odbywały, zgodnie z harmonogramem, bez wernisaży i spotkań autorskich.Wystawy będą otwarte dla odwiedzających zgodnie z obowiązującymi zaleceniami sanitarnymi, ale wyłącznie pojedynczo i  po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym. 
Grupowe zwiedzanie jest zawieszone do odwołania. Prace wystawione w galerii można zobaczyć online na stronie galerii ciasna.dl.pl, a wirtualne zwiedzanie galerii jest dostępne na https://www.zonerama.com/GaleriaCiasna.Katalogi wystaw są dostępne do samodzielnego wydrukowania – można je pobrać w formacie .pdf ze strony danej wystawy. Katalogi w postaci wydruku czekają, jak zawsze, w galerii.

info.nadesłane

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *