"ZNICZ 2019" - ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU

31 października 2019 roku rozpoczną się działania „ZNICZ”. Akcja potrwa do 4 listopada 2019 roku. Jastrzębscy policjanci apelują o ostrożną i rozsądną jazdę, dostosowywanie się do oznakowań ograniczających prędkość, zakazujących parkowanie pojazdów czy nakazujących ruch jednokierunkowy.


Osoby odwiedzające groby bliskich muszą pamiętać o zmianach w organizacji ruchu drogowego, które zostaną wprowadzone w rejonie cmentarzy. Mieszkańcy naszego miasta oraz osoby przyjezdne powinny liczyć się z utrudnieniami w następujących miejscach:

Cmentarz Komunalny przy ulicy Okrzei

od wjazdu po stronie lewej znak „zakaz zatrzymywania się”, od domu pogrzebowego w kierunku ulicy Cieszyńskiej po stronie prawej znak „zakaz zatrzymywania się.

UWAGA! W dniu 01.11.2019 roku w godzinach 6.00-18.30 – dla ruchu pojazdów całkowicie zostanie wyłączony odcinek ulicy Handlowej od skrzyżowania z ulicą Mazowiecką do sygnalizacji świetlnej przy centrum handlowym Galeria Carrefour Zdrój.

Parkowanie pojazdów będzie możliwe na parkingach:

Galeria Carrefour Zdrój

Obi

na terenie Jaru Południowego

Cmentarz Parafialny przy ulicy Dębowej

Na odcinku od skrzyżowania ulicy 1 Maja z Dębową po obu stronach jezdni obowiązywać będzie znak „zakaz zatrzymywania się”. Poza tym na całej długości ulicy Dębowej wprowadzony zostanie całkowity zakaz ruchu. Zmiany organizacyjne dotyczące ruchu drogowego w rejonie cmentarza komunalnego będą obowiązywać w dniu 01.11.2019 roku. Na ulicy 1 Maja os strony Moszczenicy likwidacja znaku B-36.

Wszystkich użytkowników ruchu drogowego prosimy o dostosowanie się do zmian w organizacji ruchu oraz przestrzeganie zaleceń policjantów pełniących służbę w rejonie cmentarzy.

źródło: policja Jastrzębie

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.