Euro-Drogeria.pl dołącza do Biznes Klubu!

Nowym członkiem Biznes Klubu GKS Jastrzębie została firma Euro-Drogeria.pl!

Priorytetem działalności Euro-Drogeria.pl jest dystrybucja produktów z Europy Zachodniej na rynek polski. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, kontaktom i praktyce na gruncie sprzedaży hurtowej i detalicznej może zaoferować wysokiej jakości asortyment z zakresu chemii gospodarstwa domowego, kosmetyków oraz produktów spożywczych. Produkty z Europy Zachodniej cenione są przede wszystkim za swoją wysoką jakość.

Drogeria internetowa Euro-Drogeria.pl powstała z myślą o każdym, kto – tak jak my – docenia europejską jakość. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów sklep stale poszerza ofertę o nowe produkty takich marek jak Procter, Henkel, Heitmann, Jacobs, Kuschelweich, Dr Beckmann i nie tylko. Pracownicy firmy to znakomicie przeszkolona i doświadczona kadra, dzięki czemu klienci mogą liczyć na profesjonalną pomoc i wsparcie.

W sklepie znajdziecie bogaty wybór oryginalnych produktów w atrakcyjnych cenach oraz liczne promocje. Produkty można odebrać osobiście w siedzibie sklepu na ul. Gagarina 19 w Jastrzebiu-Zdroju (jadąc w kierunku Żor).

Euro-Drogeria.pl
ul. Gagarina 19
44-268 Jastrzębie-Zdrój
Telefon: 728 930 277

Witamy Euro-Drogeria.pl wśród klubowiczów i dziękujemy za zaufanie!

Źródło: GKS Jastrzębie