Już 1 września DogTrekking TropDoGrzybka

Niespodzianki, nagrody, świetna zabawa a przede wszystkim miłe spędzenie czasu ze swoim czworonożnym przyjacielem. Wciąż są wolne miejsca na II Jastrzębski DogTrekking TropDoGrzybka!

Jest to bieg lub marsz z psem na orientację w terenie, który zaplanowano na niedzielę, 1 września. Trasa będzie przebiegała przez las Kyndra. Zbiórka na parkingu naprzeciwko dworca autobusowego Arki Bożka. Każdy uczestnik zawodów otrzyma mapę przebiegu trasy z punktami kontrolnymi, które trzeba zdobyć.

Dodatkowo jest to także okazja, by skorzystać z porad zawodowych treserów psów, będzie można dowiedzieć się więcej o zdrowym żywieniu czworonogów, a także jak wybierać dla nich zabawki i akcesoria do nauki i pielęgnacji.

To wydarzenie ma charakter charytatywny. Jeśli bierzesz udział – pomagasz bezdomnym zwierzętom z jastrzębskiego schroniska!

Zapisy:

  1. Wpłata 20 zł na konto Jastrzębskiego Schroniska dla Zwierząt:
    Dane do przelewu: Jastrzębski Zakład Komunalny, Schronisko Dla
    Bezdomnych Zwierząt, 44-268 Jastrzębie-Zdrój. Nr konta 28 8470 0001 2001 0029 7123 0002
    W tytule należy wpisać DogTrekking TropDoGrzybka 2019.
  2. Dowód wpłaty należy przesłać na adres e-mail: treserpsow@tropdogrzybka.pl. W mailu należy podać: imię i nazwisko uczestnika/uczestników oraz liczbę psów biorących udział w biegu, a także numer telefonu kontaktowego. Po wysłaniu zgłoszenia należy oczekiwać na maila zwrotnego z potwierdzeniem uczestnictwa.

UWAGA! Ilość miejsc jest ograniczona. Informacja o zamknięciu listy zgłoszeniowej pojawi się na www.tropdogrzybka.pl oraz w wydarzeniu na facebook.com/tropDOGrzybka

info: Radio 90