Karnety od 1 lipca!

Od poniedziałku, 1 lipca, rusza sprzedaż karnetów na mecze GKS-u Jastrzębie w rundzie jesiennej Fortuna 1 Ligi w sezonie 2019/2020. Podajemy także cennik biletów obowiązujący w rundzie jesiennej.

Dzieci do lat 8 - bilet darmowy (liczy się dokładny dzień urodzin). 

Przypominamy, że do nabycia karnetu niezbędne jest posiadanie Karty Kibica. Osoby, które zakupiły Kartę Kibica przed rozpoczęciem rundy wiosennej II ligi sezonu 2017/2018, nie muszą jej ponownie wyrabiać. Karnet zostanie nabity na posiadaną Kartę. Karnet obejmuje wstęp na 10 spotkań, które GKS Jastrzębie rozegra w rundzie jesiennej przy Harcerskiej. Karnet nie obejmuje wstępu na mecze w Pucharze Polski, jeśli takie odbędą się tej jesieni na Stadionie Miejskim w Jastrzębiu-Zdroju.

TERMINARZ

—> https://www.gksjastrzebie.com/aktualnosci-klubowe/108-2018-2019/2791-znamy-terminarz-fortuna-1-ligi.html

Kartę Kibica można wyrobić w sklepie kibica w „Gwarku”. Cena wyrobienia karty, która będzie ważna przez 3 lata od momentu wyrobienia, to 15 złotych. Aby wyrobić kartę, niezbędne jest także założenie konta na stronie www.bilety.gksjastrzebie.com. Konto można założyć również w Sklepie Kibica.

Osoby, które posiadają już Kartę Kibica, będą mogły zakupić karnet poprzez stronę www.bilety.gksjastrzebie.com (nie dotyczy górników, którzy zakupią voucher na kopalni) oraz w Sklepie Kibica.

Jak zwykle górnicy będą mogli nabyć vouchery na karnety na kopalniach, które będą dofinansowane przez daną kopalnię. Od 1 lipca ruszy sprzedaż voucherów na kopalni „Borynia” (w dziale socjalnym). Gdy tylko vouchery dostępne będą na pozostałych kopalniach, poinformujemy o tym w osobnym komunikacie. Nie podajemy kwot dofinansowania, ponieważ kopalnie poprosiły o nie ujawnianie tej informacji. W związku z tym każdy górnik dowie się o wysokości dofinansowania w dziale socjalnym swojej kopalni.

Przypominamy również, że voucher to nie jest karnet! Po zakupie vouchera w dziale socjalnym kopalni należy udać się z nim do Sklepu Kibica w Gwarku celem nabicia Karnetu. Górnicy, którzy nie posiadają jeszcze Karty Kibica, a zakupią voucher, będą musieli także zakupić Kartę Kibica w Sklepie Kibica w Gwarku w cenie 15 złotych.

Godziny otwarcia Sklepu Kibica od 1 lipca:
Poniedziałek: 12:00 – 18:30
Wtorek: 12:00 – 18:30
Środa: 9:00 – 16:30
Czwartek: 9:00 – 16:30
Piątek: 9:00 – 16:30
Sobota: 10:00 – 14:00

Źródło: GKS Jastrzębie