NAUCZ SIĘ JEŹDZIĆ ZA DARMO!

NAUCZ SIĘ JEŹDZIĆ ZA DARMO!

Ani się nie obejrzeliśmy, a zakończyły się wakacje. Choć przed nami jeszcze kilkanaście dni lata, to wraz z rozpoczęciem sezonu Polskiej Hokej Ligi nieodwołalnie zaczynamy odczuwać chłodniejszy powiew. To idealny moment na… rozpoczęcie przygody z hokejem na lodzie, w której pierwsze kroki Wasi synowie mogą poczynić za sprawą udziału w akcji bezpłatnej nauki jazdy na łyżwach JKH GKS Jastrzębie!

Nasz klub od dekad uchodzi za jeden z czołowych ośrodków szkolenia młodzieży w Polsce. To tu wychowali się m.in. wybitni reprezentanci Polski starszego pokolenia, czyli Leszek Laszkiewicz czy Sławomir Wieloch. Dziś biało-czerwona kadra dosłownie oparta jest o naszych wychowanków, a jej selekcjonerem jest… nasz trener Robert Kalaber. To tylko świadczy o sile jastrzębskiego hokeja.

Zanim jednak Wasza pociecha podąży śladem Leszka Laszkiewicza, będzie musiała poczynić pierwsze kroki na lodzie. Nie jest tak, że już na pierwszym spotkaniu ktoś będzie wymagał od Waszego syna umiejętności na poziomie młodej gwiazdy NHL. Wręcz przeciwnie! Jesteśmy od tego, aby zarówno odkrywać talenty Waszych dzieci, jak i zachęcać je do pracy nad sobą. Każdy szkoleniowiec przyzna, że o ile talent pomaga w karierze sportowej, o tyle najważniejsze jest samozaparcie oraz wola i chęć do treningu. Te cechy możecie ukształtować u Waszych pociech wraz z nami!

Na nasze bezpłatne zajęcia nauki jazdy na łyżwach, które mogą stanowić pierwszy krok w stronę kariery prawdziwego hokeisty, zapraszamy chłopców z przedszkoli oraz z klas od pierwszej do trzeciej szkół podstawowych. Zapewniamy bezpłatnie łyżwy, kaski i ochraniacze. Ponadto adepci naszej nauki jazdy na łyżwach będą mogli liczyć nie tylko na treningi na lodzie, ale także na porady trenera przygotowania motorycznego, który będzie pracował z Wami poza taflą.

Co istotne, zajęcia nauki jazdy na łyżwach nie są „zawieszone w próżni”. Prowadzą je trenerzy Akademii JKH GKS Jastrzębie, a zatem – po pierwsze – macie zapewnioną fachową opiekę nad swoimi dziećmi, a – po drugie – jeśli Wasz syn rzeczywiście będzie wykazywał talent do hokeja, to kolejne grupy wiekowe na Jastorze staną przed nim otworem.

Na koniec ważna informacja – nasze zajęcia to nie tylko sport i rekreacja, ale też praca wychowawcza. Możecie liczyć, że Wasze dzieci będą w dobrych rękach i nic im się nie stanie. Czy zdarzą się im upadki w trakcie pierwszych zajęć? Tak! „Jak się nie przewrócisz, to się nie nauczysz” – jak mawiali starzy górale. Jednak możecie być pewni, że nikomu nie stanie się najmniejsza krzywda. Upadek na lód w ochraniaczach i kasku… po prostu nie boli! Tak samo przewracał się kiedyś nawet Leszek Laszkiewicz, bo przecież nikt nie urodził się w łyżwach.

Zapraszamy i zachęcamy! Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki, środy i piątki w godzinach popołudniowych na Lodowisku Jastor.

Zgłoszenia odbywają się pod numerami telefonów 502 931 185 oraz 32 476 16 50. Więcej informacji na naszej stronie: https://jkh.pl//nabor-akademia-jkh.

źródło: www.jkh.pl

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *