Ogarnęliśmy wszystko!

Ogarnęliśmy wszystko!

JKH GKS Jastrzębie po raz kolejny aktywnie włączył się w akcję „Szlachetnej Paczki”. W tym roku postanowiliśmy pomóc w świątecznych przygotowaniach panu Grzegorzowi i Jego ciężko doświadczonej przez los Rodzinie. Krótko podsumowując – za sprawą działań własnych oraz we współpracy z hipermarketem Carrefour (Galeria Zdrój) i Klubem Kibica JKH GKS ogarnęliśmy… wszystko!

W środę, 4 grudnia przedstawiciele naszej drużyny w osobach Łukasza Nalewajki, Radosława Nalewajki, Jana Sołtysa, Kordiana Chorążyczewskiego i Oskara Prokopa wraz z trojgiem członków Klubu Kibica JKH GKS ruszyli między regały hipermarketu Carrefour, gdzie zakupili wszystkie potrzebne artykuły spożywcze, wskazane przez Rodzinę pana Grzegorza (w tym artykuły żywnościowe z długim terminem przydatności, jak konserwy mięsne i rybne, makaron, mąka, ryż, cukier). Ponadto z własnej inicjatywy postaraliśmy o nieco „ponadprogramowych” artykułów związanych ze zbliżającymi się świętami.

W hipermarkecie Carrefour zakupiliśmy także o niezbędne artykuły szkolne. Warto w tym miejscu podkreślić, iż również wśród pracowników hipermarketu nie brakuje kibiców hokeja, którzy wykorzystali okazję do wspólnych zdjęć z naszymi zawodnikami. Należy także dodać, iż Carrefour bierze czynny udział w akcji, ponieważ przekaże potrzebującej Rodzinie wskazane przez nią produkty chemii domowej.

Następnie w jednym ze sklepów Galerii Zdrój dokonaliśmy zakupu kurtek dla córek pana Grzegorza, a także postaraliśmy się o plecak dla najmłodszej, 4-letniej Ani. W dalszej kolejności udaliśmy się do Galerii Jastrzębie, gdzie z kolei zakupiliśmy kurtkę dla żony pana Grzegorza, natomiast w sąsiednim sklepie Jysk nabyliśmy poduszki i kołdry. Przy tej okazji chcielibyśmy też podziękować FHU „Karta” (ul. Mazowiecka), której przedstawiciele podczas zakupu plecaka dla starszej z córek, 9-letniej Oli, na wieść o prowadzonej akcji postanowili dorzucić do naszej puli własne podarunki.

Na koniec zostawiliśmy sobie wizytę w sklepie „Hydraulik” na Cieszyńskiej. Tu dokonaliśmy zakupu nowego Junkersa, czyli największego świątecznego marzenia Rodziny.

Jak wspomnieliśmy na wstępie, do „Szlachetnej Paczki” JKH GKS Jastrzębie dołączył również Klub Kibica. Fani naszej drużyny nie tylko zakupili sporą ilość produktów, ale także przeprowadzili zbiórkę darów we własnych szeregach, pamiętając nie tylko o produktach z „listy potrzeb”, ale także dokładając upominki świąteczne i zabawki.

Ponadto Rodzina pana Grzegorza otrzyma także laptop – to z kolei prezent od Darczyńcy, który pragnie pozostać anonimowy. Komputer – dziś już towar bynajmniej nieluksusowy – jest szczególnym marzeniem Oli. Liczymy, że dzięki laptopowi Rodzina pana Grzegorza będzie często odwiedzać naszą oficjalną stronę ;).

Podsumowując – mamy wszystko! W najbliższą sobotę, czyli 7 grudnia (pomiędzy meczami z GKS Katowice i Podhalem Nowy Targ) wraz z zawodnikami dostarczymy naszą „Szlachetną Paczkę” panu Grzegorzowi i jego Rodzinie. Jesteśmy przekonani, że dzięki tej akcji Ich święta będą absolutnie wyjątkowe!

Źródło: JKH GKS Jastrzębie

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.