Przed nami Prezentacja Drużyn!

Już tylko godziny dzielą nas od imprezy, na którą czekają wszyscy kibice jastrzębskiego hokeja. W najbliższą sobotę o godz. 15:00 w Galerii Zdrój przy ul. Podhalańskiej będzie miała miejsce Prezentacja Drużyn JKH GKS Jastrzębie! Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji w ramach „Zakończenia Wakacji z Hokejem”, a ponadto tego dnia (i tylko tego dnia) będziecie mogli zaopatrzyć się w karnety za jedyne 200 zł.

W ostatnią sobotę sierpnia od godz. 15:00 w Galerii Zdrój czekać na Was będą m.in. tematyczne animacje dla dzieci z udziałem animatorów firmy EVENTURE i zawodników JKH GKS, malowanie twarzy, hostessy z upominkami, zaproszeniami do konkursów i darmowymi biletami na terenie Galerii Zdrój, stoisko wiedzy o hokeju, możliwość obejrzenia i przymierzenia stroju zawodnika, stoisko ze sprzedażą karnetów na nowy sezon i gadżetów klubowych, konkursy sprawnościowe z nagrodami, maskotka drużyny JKH GKS Jastrzębie czy fotobudka z zawodnikami i autografami. Nie zabraknie także konkursów z wiedzy o hokeju i o drużynie JKH GKS Jastrzębie.

Częścią główną spotkania w Galerii Zdrój będzie oczywiście Prezentacja Drużyn JKH GKS Jastrzębie. Warto pamiętać, że mówimy tu o prezentacji „drużyn”, ponieważ spotkają się z Wami nie tylko seniorzy, ale też ich młodsi koledzy z grup juniorów, juniorów młodszych, żaków starszych, żaków młodszych, mikrusów i naboru. Należy przy tym podkreślić, że wraz z prezentacją drużyny seniorów będziecie mieli okazję podziwiać z bliska nowe stroje, w których nasi hokeiści będą w sezonie 2019/2020 walczyć o ligowe punkty. Ponadto po samej prezentacji będziecie mieli możliwość porozmawiania z naszymi zawodnikami, którzy będą rozdawać autografy oraz pozować do wspólnych zdjęć.

Zapraszamy wszystkich kibiców JKH GKS Jastrzębie! Bądźcie z drużyną i pokażcie, że sezon 2019/2020 będzie wyjątkowy!

Przypominamy także, iż następnego dnia, czyli w niedzielę, 1 września, na Jastorze będzie miał miejsce „Dzień Otwarty z drużyną JKH GKS Jastrzębie”.

Źródło: JKH GKS Jastrzębie