Przedsprzedaż biletów na finał

Przedsprzedaż biletów na finał

Rewanżowe spotkanie finału Pucharu Wyszehradzkiego pomiędzy JKH GKS Jastrzębie a słowackim HK Nitra odbędzie się w czwartek, 16 stycznia o godz. 18:00 na Lodowisku Jastor. Z uwagi na spodziewane spore zainteresowanie tym wydarzeniem już teraz rusza przedsprzedaż wejściówek na ten mecz. Przypomnijmy, że na Puchar Wyszehradzki nie obowiązują karnety ekstraligowe!

Ceny wejściówek pozostają niezmienne i wynoszą 15 zł (normalny) oraz 10 zł (ulgowy). Bilety ulgowe mogą nabywać kobiety, dzieci do lat dziesięciu, młodzież ucząca się, studenci do 26 roku życia, osoby powyżej 65 roku życia oraz opiekunowie osób niepełnosprawnych za okazaniem przy zakupie odpowiednich dokumentów potwierdzających uprawnienie do zniżki (legitymacja szkolna, legitymacja studencka, dowód osobisty).

Darmowy wstęp przysługuje dzieciom do lat 9 oraz osobom niepełnosprawnym za okazaniem ważnej legitymacji. Na Puchar Wyszehradzki nie obowiązuje Program Rodzina 3+.

Przedsprzedaż biletów na mecz JKH GKS Jastrzębie – HK Nitra odbywać się będzie w następującym systemie:

  1. 9-10 stycznia (czwartek i piątek) – w biurze JKH GKS Jastrzębie na Lodowisku Jastor w godz. 08:00-13:00.
  2. 13-16 stycznia (od poniedziałku do czwartku) – w biurze JKH GKS na Jastorze w godz. 08:00-10:00, a następnie – z uwagi na „Ferie z Hokejem” – w Galerii Zdrój (ul. Podhalańska) w godz. 11:00-14:00.
  3. Dodatkowo – 14 stycznia (wtorek) – w kasie biletowej Lodowiska Jastor przy okazji ligowego meczu z Podhalem Nowy Targ, jednak tylko i wyłącznie podczas pierwszej tercji tego spotkania oraz podczas pierwszej przerwy. Wejściówek na mecz z Nitrą nie będzie można zakupić przed pojedynkiem z Podhalem (ponieważ prowadzona będzie wówczas wyłącznie dystrybucja biletów na spotkanie ligowe).
  4. Tradycyjnie wejściówki można zakupić także on-line, czyli przez internetowy serwis www.bilety.jkh.pl.

Źródło: JKH GKS Jastrzębie

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.