Przyłapany na gorącym uczynku

W ręce policjantów wpadł 25-latek podejrzany o posiadanie dopalaczy- u jastrzębianina wywiadowcy znaleźli narkotyki. O dalszym losie zatrzymanego zdecyduje sąd, a grożą mu nawet 3 lata więzienia.

Podczas wczorajszej (29.10) służby, po 21.00 stróże prawa zauważyli zaparkowany samochód. Nerwowa reakcja znajdujących się wewnątrz pojazdu osób wzbudziła podejrzenia mundurowych. Okazały się one słuszne, podczas kontroli osobistej, u 25-latka policjanci znaleźli 2 woreczki foliowe zamykane na strunę z zawartością substancji koloru białego. Stróże prawa zabezpieczyli narkotyki, a zatrzymanego jastrzębianina doprowadzili do policyjnego aresztu. Dopalacz, który posiadał przy sobie zatrzymany to Katynon o wadze 1,52 grama. Jeszcze dzisiaj mężczyźnie przedstawiony zostanie zarzut. Za popełnione przestępstwo mieszkańcowi Jastrzębia grożą 3 lata więzienia.

Aby skutecznie walczyć z tym niebezpiecznym zjawiskiem, musimy zdać sobie sprawę, że dopalacze są śmiertelną trucizną. Zażywając ją, ryzykujemy swoim życiem, a chroniąc, kierujących się zyskiem bezwzględnych dilerów także życiem innych. Kierujmy się rozsądkiem i wzajemną troską. Pamiętajmy także, że dopalacze to wspólny problem, ale ich zażycie to indywidualna decyzja, która może zakończyć się śmiercią.

Źródło: Jastrzębie policja 

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.