Siatkarze sprzedawali fanom karnety na nowy sezon!

Dzisiaj wystartowała przedsprzedaż stałych wejściówek na sezon 2019-2020. W akcję promocyjną zaangażowani zostali siatkarze pierwszego zespołu.

Punktualnie o godzinie 13:00 otwarte zostały bramy Hali Widowiskowo-Sportowej, ale pierwsi chętni na karnety Jastrzębskiego Węgla pojawili się na terenie jastrzębskiej areny nawet wcześniej.

Od dziś do przyszłej środy trwać będzie przedsprzedaż dla posiadaczy zeszłorocznych karnetów. Mają oni prawo do rezerwacji miejsca zajmowanego w poprzednim sezonie. W pierwszym dniu sprzedaży karnetów w akcję zaangażowani zostali zawodnicy pomarańczowej drużyny: Jakub Popiwczak, Michał Szalacha oraz Tomasz Fornal.

Reprezentanci kraju usiedli w kasach hali i wspólnie z pracownikami Klubu sprzedawali fanom abonamenty na mecze w nowym sezonie. Nowy przyjmujący Pomarańczowych Tomasz Fornal już od progu zapraszał kibiców do siebie, a ci z uśmiechem na twarzach podążali w kierunku zajmowanej przez niego kasy.

Zawodnicy przez kilka godzin byli do dyspozycji kibiców. Chętnie pozowali do wspólnych zdjęć, jak również dyskutowali z nimi na siatkarskie tematy. – Komentatorzy mówili, że Pan puka do kadry, a ja bym ujął to tak, że Pan mocno wali do jej drzwi – mówił z uznaniem o Jakubie Popiwczaku jeden z fanów. Brązowy medalista tegorocznej Ligi Narodów z entuzjazmem dzielił się swoimi wrażeniami z pobytu w pierwszej reprezentacji, a w rozmowach tych najczęściej przebijało się określenie: „niesamowite”.

Każdy z kupujących karnet otrzymał również voucher uprawniający do 20-procentowego rabatu na zakupy w oficjalnym sklepie Klubu.

Od jutra przedsprzedaż dla posiadaczy zeszłorocznych karnetów odbywać się będzie w Biurze Klubu, a także w serwisie internetowym abilet.pl. Natomiast sprzedaż ogólna ruszy w przyszły czwartek.

Źródło: Jastrzębski Węgiel