Tenis stołowy i... sukcesy

I Liga kobiet
Drugi krok do ekstraklasy zrobiony

Długich sześć lat musiało czekać jastrzębskie środowisko tenisa stołowego, by w hali „Omega” rozegrany został znowu mecz I ligi tenisa stołowego. Warto było czekać. Z podziwem patrzyliśmy, jak młoda drużyna naszego klubu w pięknym stylu, w bezpośrednich pojedynkach, pokonywała rywalki z Wrocławia. Po raz pierwszy w życiu Bartoszek Julii udało się wygrać z Szymczak Julią, a pojedynek był bardzo zacięty dość powiedzieć, że w piątym secie nasza zawodniczka przegrywała 7:9, a wygrała go 11:9.
Bardzo dobrze zagrała Gumula Renata, multimedalistka, która wielką karierę zaczynała w naszym klubie i do niego wróciła. Pięknie zagrały Paszek Agata i Wyrobek Sabina. W meczu wystąpiła również Mikołajec Patrycja, ale tym razem nie wygrała swego pojedynku, choć zagrała niezły mecz.
Punkty dla JKTS-u zdobyły: Bartoszek Julia i Gumula Renata po 2,5, Paszek Agata i Wyrobek Sabina po 1,5.

Inauguracja sezonu II ligowego
Wystartowały rozgrywki II ligi kobiet. Występuje w nich druga drużyna JKTS-u, która w pierwszym meczu spotkała się na wyjeździe z UKS Huragan Sosnowiec. Gospodarze z Sosnowca w starciu z naszym zespołem nie mieli żadnych szans i przegrali 2:8. Punkty dla JKTS-u II zdobyły : Tomczak Weronika i Kałużny Laura po 2,5, Krawczyk Kinga 1, Kloczkowska Nadia 1, Zborowska Alina 1.

info nadesłane