Zapraszamy na Dzień Otwarty!

JKH GKS Jastrzębie zaprasza w niedzielę, 1 września na Lodowisko Jastor na „Otwarty Dzień z drużyną JKH GKS Jastrzębie”! W jego ramach będziecie mogli m.in. zwiedzić szatnię naszego zespołu, pojeździć na łyżwach, skosztować różnych smakołyków, wziąć udział w licznych konkursach i wygrać nagrody. Impreza na tafli i trybunach obiektu przy Leśnej ruszy o godz. 16:00.

Na tafli odbywać się będą konkursy sprawnościowe z udziałem zawodników i trenerów naszego klubu. Nasi szkoleniowcy będą m.in. udzielali informacji, jak zostać hokeistą! Ponadto zorganizowane zostaną konkursy Mini Ice Cross (dla kibiców i młodych zawodników) oraz sprawnościowe na lodzie (m.in. tor przeszkód, strzelanie do bramki). Ponadto 1/3 tafli zostanie specjalnie dla Was wydzielona na ślizgawkę, a chętni będą mogli zwiedzić szatnię seniorów JKH GKS! Poza tym nie zabraknie występu naszych cheerleaderek czy pokazów umiejętności naszych hokeistów.

Poza taflą także nie będziecie się nudzić. W ramach „Dnia Otwartego” czekać na was będzie stoisko rekrutacyjne do naboru i do nauki jazdy na łyżwach, stoiska promocyjne naszych partnerów, stoisko ze sprzedażą karnetów, biletów (tego dnia już w normalnej cenie 220 zł) oraz klubowych gadżetów, a także (uwaga!) stoisko gastronomiczne z piwem, grillem i artykułami spożywczymi! Pierwszych pięćdziesiąt osób otrzyma w punkcie gastronomicznym upominek od naszego klubu.

Zapraszamy! Już w dzień po Prezentacji Drużyn JKH GKS #WidzimySieNaJastorze!

Źródło: JKH GKS Jastrzębie