ZATRZYMANI SPRAWCY ZNISZCZENIA

ZATRZYMANI SPRAWCY ZNISZCZENIA

Szybka reakcja policjantów prewencji doprowadziła do zatrzymania trzech sprawców zniszczenia dokonanego na terenie Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego w Jastrzębiu-Zdroju. Najmłodszy zatrzymany miał 14-lat, najstarszy 21-lat. O losie chuliganów zdecyduje teraz sąd.

W piątek około godziny 21.40 oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie, że na terenie Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego, w toaletach doszło do zniszczenia sufitu, przez grupę młodych mężczyzn. Policjanci natychmiast udali się i w trakcie dojazdu zauważyli grupę osób biegnąca od strony OWN-u. Natychmiast podjęto pościg, mężczyźni nie reagowali na polecenia mundurowych. W pościgu pieszym ujawnili w zaroślach 3 osoby.

Jastrzębianie oświadczyli, iż uciekali, ponieważ wcześniej pili alkohol. Wraz z mężczyznami stróże prawa udali się na teren OWN-u, gdzie sprawdzili nagranie monitoringu, na którym widać, jak 14, 18, 21-letni mężczyźni dokonali zniszczenia, poprzez wepchnięcie kamery w sufit niszcząc przez to płytę sufitową.

Od 14-latka policjanci wyczuli alkohol, po przebadaniu okazało się, że nieletni ma promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Po wykonaniu wszystkich czynności nieletniego odebrała mama. O dalszym losie młodych mężczyzn teraz zdecyduje sąd.

źródło:policjajastrzebie

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *