Adam Wolniewicz zostaje!

Adam Wolniewicz w dalszym ciągu będzie reprezentował barwy GKS-u Jastrzębie! Zawodnik związał się z naszym klubem umową obowiązującą do 30 czerwca 2021 roku!

26-letni Adam Wolniewicz, który może grać na środku obrony, jak również na prawej stronie oraz w środku pola, był w rundzie wiosennej sezonu 2018/2019 wypożyczony z Górnika Zabrze do naszego klubu. W tym czasie rozegrał dla GKS-u Jastrzębie 11 spotkań, przebywając na boisku przez 864 minuty i zdobywając jednego gola – w meczu wyjazdowym przeciwko Stomilowi Olsztyn w doliczonym czasie gry, który dał nam remis.

  • Górnik ma inny plan na drużynę, w którym mnie nie uwzględnili. Z tego względu zdecydowałem się na transfer definitywny do GKS-u Jastrzębie i walczyć o powrót do gry w ekstraklasie. Siedzenie na ławce nie za bardzo mi odpowiada i chcę grać. Jeśli chodzi o naszą drużynę w kolejnym sezonie, to ja mam takie podejście, że najważniejszy jest każdy kolejny mecz, a liga nas zweryfikuje – powiedział Adam po podpisaniu kontraktu z GKS-em.

Źródło: GKS Jastrzębie