Andrzej Truty potrzebuje pomocy!

Andrzej Truty potrzebuje pomocy!

Na zdjęciu widzimy drużynę GKS Jastrzębie z sezonu 1983/84 (fot. Z. Keller / arch. UM Jastrzębie-Zdrój). Czwarty od prawej w górnym rzędzie to Andrzej Truty, który wówczas jako młody chłopak występował w naszym klubie. Natomiast kilka lat później awansował z KKS Zofiówka do ekstraklasy i był jednym z filarów drużyny podczas historycznego sezonu 1991/92. Niestety, od czterech lat Andrzej Truty cierpi na nowotwór węzłów chłonnych…

Z inicjatywy naszego klubu oraz kolegów ze środowiska hokejowego ruszyła zrzutka na rzecz pana Andrzeja, do udziału w której zachęcamy wszystkich kibiców oraz ludzi dobrej woli.

  • Andrzej Truty od czterech lat zmaga się z chorobą nowotworową węzłów chłonnych. Po trzech operacjach potrzebuje długotrwałej kosztownej terapii. Z powodu choroby znalazł się w trudnej sytuacji życiowej i finansowej, dlatego z inicjatywy klubu JKH GKS Jastrzębie oraz kolegów ze środowiska hokejowego, postanowiliśmy pomóc mu w zebraniu pieniędzy na dalsze leczenie. Osoby chcące pomóc zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy – czytamy na profilu na Zrzutka.pl.

Zrzuta dla Andrzeja —> https://zrzutka.pl/8v6vp2

Źródło: JKH GKS Jastrzębie

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.