APEL DO MIESZKAŃCÓW. POWIEDZMY „DOŚĆ” WANDALOM

APEL DO MIESZKAŃCÓW. POWIEDZMY „DOŚĆ” WANDALOM

Wszyscy oczekujemy, by nasze najbliższe otoczenie było czyste, zadbane i estetyczne. Chcielibyśmy móc wyjść na spacer z dziećmi lub wnukami, przysiąść na ławce i spokojnie obserwować, jak nasi najmłodsi bawią się ze swoimi rówieśnikami na placu zabaw lub bezpiecznie korzystają z przepięknego szlaku rowerowego. Niestety, są w naszym środowisku osoby, które zupełnie bezmyślnie popełniają akty wandalizmu na miejskiej infrastrukturze.

W związku z nasilającymi się aktami wandalizmu na Żelaznym Szlaku Rowerowym zwracamy się z apelem do mieszkańców Jastrzębia-Zdroju o informowanie policji o niepokojących informacjach.
Niezbędna jest Państwa pomoc. Potrzebny jest brak przyzwolenia na akty wandalizmu, które powinny spotykać się z naszym zdecydowanym protestem, a nie cichym przyzwoleniem. Milczenie oznacza akceptację. W przypadku aktów wandalizmu najważniejszy jest czas reakcji odpowiednich służb, dlatego apelujemy do świadków tego typu zdarzeń – nie zwlekajcie z powiadomieniem Policji. Szybka interwencja zwiększa szansę na ujęcie sprawców.

źródło treści oraz fotografii: Policja Jastrzębie

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *