Bilety i karnety na nowy sezon

Klub JKH GKS Jastrzębie informuje, iż ustalone zostały ceny biletów i karnetów na domowe spotkania naszego zespołu na Lodowisku Jastor w sezonie 2019/2020. Zarazem zawiadamiamy, iż w fazie zasadniczej sezonu na Lodowisku Jastor nie będą przyjmowane zorganizowane grupy kibiców drużyn przyjezdnych. Wyjątkiem jest mecz o Superpuchar Polski, na który klub JKH GKS Jastrzębie zaprasza sympatyków gości, ale wyłącznie pod warunkiem zgłoszenia imiennej listy członków grupy (należy przesłać na mail: jkh@jkh.pl).

Bilety jednorazowe (na jedno spotkanie) kosztować będą w sezonie zasadniczym 15 zł (bilet normalny) oraz 10 zł (bilet ulgowy). Takie same ceny obowiązywać będą na pojedynki w ramach Pucharu Wyszehradzkiego (16.08 z GKS Katowice oraz 03.09 z Ferencvaros Budapeszt) oraz na Superpuchar Polski (13.09 z GKS Tychy).

Podobnie jak w poprzednich sezonach, bilety będzie można nabywać także drogą elektroniczną poprzez stronę www.bilety.jkh.pl.

Bilety na mecze Pucharu Wyszehradzkiego będzie można nabywać od 12 sierpnia, natomiast na pojedynek Superpucharu Polski – od 2 września.

Informujemy także, iż JKH GKS Jastrzębie uczestniczy w „Programie Rodzina 3+”.

Karnety (czyli wejściówki obejmujące wszystkie domowe spotkania fazy zasadniczej ekstraligi; bez fazy play-off) kosztować będą 220 zł. Dystrybucja karnetów rozpocznie się w dniu Prezentacji Drużyny, której datę poznamy niebawem. Tego dnia na kibiców czekać będzie promocja w postaci możliwości nabycia karnetu za 200 zł.

Źródło: JKH GKS Jastrzębie