Bilety na siódmy mecz

Bilety na siódmy mecz

Siódmy mecz z Comarch Cracovią będzie jak finał, a zatem prawdziwego kibica jastrzębskiego hokeja nie może na nim zabraknąć. Już dziś pomyślcie o bilecie na to spotkanie – przedsprzedaż rozpoczyna się w czwartek, 5 marca. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę, 7 marca o godz. 18:00 na Jastorze.

Wejściówki można nabywać tradycyjnie w biurze naszego klubu na Lodowisku Jastor w czwartek i w piątek w godz. 08:00-13:00. Bilety są już także dostępne on-line za pośrednictwem strony http://bilety.jkh.pl/. W sobotę kasy biletowe zostaną otwarte o godz. 16:45.

Ceny biletów wynoszą 17 zł (normalny) i 12 zł (ulgowy). Darmowy wstęp przysługuje dzieciom do lat dziewięciu oraz osobom niepełnosprawnym za okazaniem ważnej legitymacji.

Bilet ulgowy przysługuje kobietom, dzieciom, młodzieży uczącej się, studentom do 26. roku życia, osobom powyżej 65. roku życia oraz opiekunowi osoby niepełnosprawnej za okazaniem przy zakupie odpowiednich dokumentów potwierdzających uprawnienie do zniżki (np. legitymacja szkolna lub dowód osobisty).

Klub JKH GKS Jastrzębie jest uczestnikiem programu Rodzina 3+. Zgodnie z jego zasadami na jeden bilet normalny wchodzi cała rodzina.

Źródło: JKH GKS Jastrzębie

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *