BRAK MASECZKI U KLIENTA SKLEPU PRZYCZYNĄ INTERWENCJI POLICJI

BRAK MASECZKI U KLIENTA SKLEPU PRZYCZYNĄ INTERWENCJI POLICJI

Koronawirus ciągle jest wśród nas, a w myśl obowiązujących przepisów powinniśmy korzystać z maseczek. Niestety podczas jednej z interwencji 59-letni mieszkaniec naszego miasta był innego zdania.

Wczoraj około godziny 11.20 dyżurny jastrzębskiej policji został poinformowany o interwencji w jednym ze sklepów w centrum miasta, gdzie ma awanturować się mężczyzna, który nie został obsłużony przez ekspedientkę z uwagi, iż nie posiadał maseczki zakrywającej usta i nos.
Patrol na miejscu interwencji potwierdził, że pomiędzy 59-letnim mężczyzną a obsługą sklepu doszło do niesympatycznej wymiany zdań, której konsekwencją było wezwanie służb mundurowych. Ekspedientka poinformowała, że mężczyzna wszedł do marketu bez maski i mimo próśb zasłonięcia częścią odzieży ust i nosa nie zastosował się do jej apelu. Jastrzębianin oświadczył, iż nikt nie ma prawa go zmuszać do przestrzegania przepisów. Stróże prawa w związku z lekceważącym podejściem do sprawy sporządzili wniosek o ukaranie do sądu na 59-letniego mężczyznę.

źródło: Policja Jastrzębie

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *