Ceny biletów na wiosnę + nowości!

Ceny biletów na wiosnę + nowości!

Przedstawiamy cennik biletów na domowe mecze GKS-u Jastrzębie w rundzie wiosennej Fortuna 1 Ligi. Oprócz tradycyjnych biletów pojawią się także nowe, niefunkcjonujące u nas do tej pory oferty biletowe!

Wychodząc naprzeciw Waszym, kibiców, oczekiwaniom, największą nowością jest wprowadzenie biletu rodzinnego oraz biletu „Rodzina Plus”. Dzięki temu rodzic lub rodzice, którzy zdecydują się na przyjście ze swoimi pociechami na mecz, zaoszczędzą od 40% do nawet 55% na biletach w porównaniu do poprzednich rund!

Bilet rodzinny obowiązuje rodzica/rodziców z jednym lub dwójką dzieci, natomiast bilet „Rodzina Plus” przysługuje rodzicowi/rodzicom, którzy wybiorą się na mecz z trójką lub czwórką dzieci. Aby móc zakupić bilet „Rodzina Plus”, niezbędne jest posiadanie Karty Dużej Rodziny.

Kolejną nowością, na którą zdecydował się nasz klub, jest wprowadzenie biletu dziecięcego, który będzie przysługiwał dzieciom w wieku 9-15 lat (liczy się dokładny dzień urodzenia). W związku z tym bilet ulgowy przysługuje młodzieży w wieku 16-19 lat za okazaniem aktualnej legitymacji szkolnej oraz oczywiście osobom niepełnosprawnym za okazaniem ważnej legitymacji inwalidzkiej.

Informujemy także, że spotkania z Zagłębiem Sosnowiec, Stalą Mielec oraz Podbeskidziem Bielsko-Biała zostały zakwalifikowane jako mecze TOP, w związku z czym ceny biletów na te spotkania będą minimalnie droższe.

Modyfikacja cennika biletowego jest kolejną (ale nie ostatnią!) akcją, w ramach której razem z Wami #WydobywamyTonyEmocji!

Źródło: GKS Jastrzębie

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *