CZY ROZPOZNAJESZ SPRAWCĘ KRADZIEŻY?

CZY ROZPOZNAJESZ SPRAWCĘ KRADZIEŻY?

Jastrzębscy kryminalni prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do sklepu w Jastrzębiu-Zdroju. Sprawca dostał się do środka po wcześniejszym zniszczeniu drzwi. Publikujemy wizerunek mężczyzny, prosząc o pomoc w jego identyfikacji.

W nocy z 27/28 listopada 2019 roku, w sklepie spożywczym na ulicy Powstańców Śląskich doszło do kradzieży w włamaniem. Włamywacz po uprzednim zniszczeniu drzwi oraz wybiciu szyby w szklanej elewacji z przodu budynku dostał się do środka, gdzie skradł alkohol i papierosy. Całość zajścia zarejestrowały sklepowe kamery.

Mężczyzna ubrany w kurtkę koloru najprawdopodobniej granatowego, głowa owinięta w bluzkę koloru pomarańczowego, szary plecak. Publikujemy zdjęcia z monitoringu, prosząc o pomoc w identyfikacji złodzieja.

Osoby posiadające wiedzę w tej sprawie proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju tel. 32 4787200, e-mail: dyzurny@jastrzebie.ka.policja.gov.pl lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką Policji. Osobom informującym zapewniamy anonimowość.

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.