Nowe stowarzyszenie: Jastrzębie- Zdrój – Miasto Sukcesu.

200-125 300-115 200-105 200-310 640-911 300-075 300-320 300-360 642-998 QV_DEVELOPER_01 400-101 700-501 117-201 70-696 700-505 600-199

1-go września w Urzędzie Miasta zarejestrowane zostało nowe stowarzyszenie: Jastrzębie- Zdrój – Miasto Sukcesu.

Jak mówi jeden z założycieli Miasta Sukcesu Jakub Gruszka:
W dużym skrócie Miasto Sukcesu to miasto, które jest w stanie zaspokoić  potrzeby swoich mieszkańców. Osoba mieszkająca w MS jest w stanie znaleźć nieźle płatną pracę i odpowiednie mieszkanie w jego obrębie, jest w stanie załatwić sprawy urzędowe przy jednej wizycie w danej instytucji dostając się do niej czystą komunikacją miejską za nieduże pieniądze.

Osoba mieszkająca w Mieście Sukcesu jest w stanie rozwijać się oraz kształcić swoje dzieci na miejscu w placówkach oświatowych świadczących usługi na wysokim poziomie.


Obywatel Miasta Sukcesu bez konieczności wyjazdu jest w stanie spędzić czas wolny na rozbudowanych i atrakcyjnych placach zabaw ze swoimi dziećmi czy też z przyjaciółmi podziwiać umiejętności zawodników lokalnych drużyn sportowych na odpowiednio
przygotowanych obiektach.
Wg Jakuba Gruszki Nasze miasto posiada również niesamowicie zdolną  młodzież,
która na poziomie szkół średnich wygrywa konkursy naukowe nie tylko w  Polsce.
Mamy utalentowanych młodych sportowców, mamy podróżników, tancerzy,  modelki, aktorów, mamy przedsiębiorców, którzy robią kariery na całym świecie.
Niestety po skończeniu owej średniej szkoły nasze miasto niczym zła macocha wygania swoje talenty, które już nigdy do niej nie wrócą, zamiast miotły używając brak możliwości rozwoju.
Wykorzystując wszystkie nasze atuty jesteśmy w stanie zbudować miasto atrakcyjne gospodarczo, dobrze zarządzane, przyjazne ludziom i pełne miejsc do aktywnego spędzania czasu – mówi Jakub Gruszka.

Wśród założycieli nowego stowarzyszenia dominują przedsiębiorcy,  działacze organizacji narodowych oraz wolnościowych.

Założyciele nowego stowarzyszenia zapraszają do współpracy wszystkich  chętnych do zmiany Jastrzębia-Zdroju w Miasta Sukcesu.
Każdy chętny i kreatywny jastrzębianin na stronie internetowej  miastosukcesu.pl będzie mógł prowadzić swój niezależny blog oraz dzielić się swoimi przemyśleniami z resztą naszego miasta.

Już 14-go września na sali kinowej w ZS 2 (ul.Poznańska 1) odbędzie się otwarte spotkanie dla jastrzębskiej młodzieży z trenerem motywacyjnym Damianem Grzegorzycą, który specjalnie na tą okazję przygotował wykład pod tytułem „100 powodów żeby żyć!” – zapowiada współzałożyciel Miasta Sukcesu i główny organizator spotkania – Tadeusz Maron.

informacja nadesłana

7 comments

 1. ropucha

  Szemrane towarzystwo. Tadeusz Maron, kumpel usuniętego z klubu pisu byłego radnego Tarasiewicza, współpracuje z SBckim Tajnym Współpracownikiem „Korabem” zatrudnionym w GSM. Gruszkę wyrzucili z Korwina.

 2. Tadeusz Maron

  Z pewnością autor komentarza jest z bardziej szemranego towarzystwa skoro ukrywa się za pseudonimem. My nie chcemy bawić się w żenujące wojenki. W
  Wolimy zrobić coś dla innych.

 3. Ropucha

  Dziwna wypowiedź jak na kogoś kto ma sprawę w sądzie za pomówienie.

 4. Iwona

  Tadeusz Moroń, a co Twoja organizacja czyli Ruch Narodowy chce zrobić? Wprowadzić zakaz przyjazdu do OPS Mercedesami?

 5. Tadeusz Maron

  Pani Iwono proszę nie przekręcać mojego nazwiska

 6. polonista

  Może kursy czytania dla takich jak pani bo tam żadnego Moronia nie ma tylko Maron

 7. Tak Tak Maron to miasto uratuje

Leave a comment