DMPJ W SZACHACH ZAKOŃCZONE

DMPJ W SZACHACH ZAKOŃCZONE

Zespół LGKSz GCKiP Czarna triumfował w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów w szachach, które odbyły się w dniach 1-9 sierpnia w Ustroniu.
Pozostałe miejsca na podium zajęły UKS Czternastka Warszawa oraz MKSz Rybnik.
Beniaminek zmagań ekstraklasowych UKS Pionier Jastrzębie-Zdrój z dorobkiem dziesięciu punktów, za cztery zwycięstwa, dwa remisy i trzy porażki, został sklasyfikowany na piątej pozycji.

Wczoraj w swoim ostatnim pojedynku nasz zespół pokonał KSz Stilon Gorzów Wielkopolski – 3,5 do 2,5. Punkty dla Pioniera zdobyli: wypożyczony z KKS Ormuzd Kartuzy Paweł Teclaf (1) oraz
Zuzanna Adamczyk (1), Lena Obrochta (1) i Jakub Herwy (0,5).

Wyniki pojedynków UKS Pionier Jastrzębie:

UKS Pionier Jastrzębie – KS Laura Chylice – 4,5 : 1,5
Paweł Teclaf – Jan Kokoszczyński – zwycięstwo
Bartłomiej Niedbała – Daniel Sanz Werner – remis
Kamil Warchoł – Tymon Kaźmierowski – zwycięstwo
Jakub Herwy – Artur Grządka – zwycięstwo
Zuzanna Adamczyk – Pola Mościcka – porażka
Lena Obrochta – Weronika Bukała – zwycięstwo

UKS Pionier Jastrzębie – Votum S.A. Polonia Wrocław – 3,0 : 3,0
Paweł Teclaf – Michał Fiedroek – zwycięstwo
Bartłomiej Niedbała – Maciej Czopor – remis
Kamil Warchoł – Szymon Starościak – remis
Jakub Herwy – Marek Madej – porażka
Zuzanna Adamczyk – Magdalena Harazińska – porażka
Lena Obrochta – Wiktoria Śmietańska – zwycięstwo

UKS Pionier Jastrzębie – Hetman Koronny Trzebinia – 1,0 : 5,0
Paweł Teclaf – Radosław Psyk – remis
Tomasz Gałuszka – Sebastian Półtorak – porażka
Kamil Warchoł – Hubert Heers – porażka
Jakub Herwy – Dariusz Dziewoński – remis
Wiktoria Zniszczoł – Milena Ślusarczyk – porażka
Lena Obrochta – Weronika Zabrzańska – porażka

UKS Pionier Jastrzębie – LKSz GCKiP Czarna – 1,5 : 4,5
Paweł Teclaf – Antoni Kozak – zwycięstwo
Bartłomiej Niedbała – Mieszko Miś – porażka
Kamil Warchoł – Jakub Chyży – porażka
Jakub Herwy – Paweł Sowiński – remis
Zuzanna Adamczyk – Martyna Wikar – porażka
Lena Obrochta – Magdalena Pawicka – porażka

UKS Pionier Jastrzębie – MUKS Stoczek 45 Białystok – 3,0 : 3,0
Paweł Teclaf – Jakub Kosakowski – remis
Bartłomiej Niedbała – Maciej Pytel – zwycięstwo
Kamil Warchoł – Iwo Karolczuk – porażka
Jakub Herwy – Krystian Paszkowski – remis
Zuzanna Adamczyk – Monika Marcińczyk – zwycięstwo
Lena Obrochta – Klara Szczotka – porażka

UKS Pionier Jastrzębie – UKS Czternastka Warszawa – 2,0 : 4,0
Paweł Teclaf – Jonasz Baum – zwycięstwo
Bartłomiej Niedbała – Jakub Fus – remis
Kamil Warchoł – Przemysław Zdybel – remis
Jakub Herwy – Jakub Janeczko – porażka
Zuzanna Adamczyk – Maria Malicka – porażka
Lena Obrochta – Zuzanna Rejniak – porażka

UKS Pionier Jastrzębie – MUKS MDK Śródmieście Wrocław – 5,0 : 1,0
Paweł Teclaf – Kosma Pacan-Milej – remis
Bartłomiej Niedbała – Bartosz Mazurek – zwycięstwo
Kamil Warchoł – Mikołaj Wieczorek – zwycięstwo
Jakub Herwy – Adam Halhoul – zwycięstwo
Zuzanna Adamczyk – Aleksandra Skiba – zwycięstwo
Lena Obrochta – Zofia Kulczycka – remis

UKS Pionier Jastrzębie – MKSz Rybnik – 4,0 : 2,0
Paweł Teclaf – Mikołaj Nowak – remis
Tomasz Gałuszka – Kamil Grochol – zwycięstwo
Kamil Warchoł – Jakub Seemann – porażka
Jakub Herwy – Martyna Starosta – remis
Zuzanna Adamczyk – Gabriela Króliczek – zwycięstwo
Lena Obrochta – Helena Kucharska – zwycięstwo

UKS Pionier Jastrzębie – KSz Stilon Gorzów Wielkopolski – 3,5 : 2,5
Paweł Teclaf – Kamil Dzida – zwycięstwo
Bartłomiej Niedbała – Michał Koziorowicz – porażka
Kamil Warchoł – Bartłomiej Róg – porażka
Jakub Herwy – Adrian Tarawski – remis
Zuzanna Adamczyk – Paulina Raczykowska – zwycięstwo
Lena Obrochta – Maria Siekańska – zwycięstwo

Wyniki indywidualne zawodników UKS Pionier

zawodnikmpkt.z-r-p 
Paweł Teclaf97,0 pkt.5-4-02 m – I szachownica
Bartłomiej Niedbała73,5 pkt.2-3-2 
Tomasz Gałuszka21,0 pkt.1-0-1 
Kamil Warchoł93,0 pkt.2-2-5 
Jakub Herwy94,5 pkt.2-5-23 m. – IV szachownica
Zuzanna Adamczyk84,0 pkt.4-0-4 
Wiktoria Zniszczoł10,0 pkt.0-0-1 
Lena Obrochta94,5 pkt.4-1-4 

Terminarz i wyniki:

I runda – 01.08.2020
KS Laura Chylice – UKS Pionier Jastrzębie – 1,5 : 4,5
UKS Czternastka Warszawa – Votum S.A. Polonia Wrocław – 4,0 : 2,0
MUKS MDK Śródmieście Wrocław – MUKS Stoczek 45 Białystok – 1,5 : 4,5
MKSz Rybnik – LKSz GCKiP Czarna – 3,5 : 2,5
KSz Stilon Gorzów Wielkopolski – Hetman Koronny Trzebinia – 3,5 : 2,5

II runda – 02.08.2020
Votum S.A. Polonia Wrocław – UKS Pionier Jastrzębie – 3,0 : 3,0
Hetman Koronny Trzebinia – KS Laura Chylice – 3,0 : 3,0
LKSz GCKiP Czarna – KSz Stilon Gorzów Wielkopolski – 4,5 : 1,5
MUKS Stoczek 45 Białystok – MKSz Rybnik – 2,5 : 3,5
UKS Czternastka Warszawa – MUKS MDK Śródmieście Wrocław – 3,0 : 3,0

III runda – 03.08.2020
UKS Pionier Jastrzębie – Hetman Koronny Trzebinia – 1,0 : 5,0
MKSz Rybnik – UKS Czternastka Warszawa – 4,0 : 2,0
MUKS MDK Śródmieście Wrocław – Votum S.A. Polonia Wrocław – 2,0 : 4,0
KSz Stilon Gorzów Wielkopolski – MUKS Stoczek 45 Białystok – 1,0 : 5,0
KS Laura Chylice – LKSz GCKiP Czarna – 0,5 : 5,5

IV runda – 04.08.2020
LKSz GCKiP Czarna – UKS Pionier Jastrzębie – 1,5 : 4,5 
UKS Czternastka Warszawa – KSz Stilon Gorzów Wielkopolski – 3,5 : 2,5
Votum S.A. Polonia Wrocław – Hetman Koronny Trzebinia – 3,0 : 3,0
MUKS Stoczek 45 Białystok – KS Laura Chylice – 2,0 : 4,0
MUKS MDK Śródmieście Wrocław – MKSz Rybnik – 2,0 : 4,0

V runda – 05.08.2020
UKS Pionier Jastrzębie – MUKS Stoczek 45 Białystok – 3,0 : 3,0
KS Laura Chylice – UKS Czternastka Warszawa – 3,5 : 2,5
MKSz Rybnik – Votum S.A. Polonia Wrocław – 3,5 : 2,5
KSz Stilon Gorzów Wielkopolski – MUKS MDK Śródmieście Wrocław – 4,5 : 1,5
Hetman Koronny Trzebinia – LKSz GCKiP Czarna – 2,0 : 4,0

VI runda – 06.08.2020
UKS Czternastka Warszawa – UKS Pionier Jastrzębie – 4,0 : 2,0
Votum S.A. Polonia Wrocław – LKSz GCKiP Czarna – 2,5 : 3,5
MUKS Stoczek 45 Białystok – Hetman Koronny Trzebinia – 1,0 : 5,0
MUKS MDK Śródmieście Wrocław – KS Laura Chylice – 4,0 : 2,0
MKSz Rybnik – KSz Stilon Gorzów Wielkopolski – 3,0 : 3,0

VII runda – 07.08.2020
UKS Pionier Jastrzębie – MUKS MDK Śródmieście Wrocław – 5,0 : 1,0
Hetman Koronny Trzebinia – UKS Czternastka Warszawa – 2,0 : 4,0
KSz Stilon Gorzów Wielkopolski – Votum S.A. Polonia Wrocław – 2,5 : 3,5
KS Laura Chylice – MKSz Rybnik – 4,5 : 1,5
LKSz GCKiP Czarna – MUKS Stoczek 45 Białystok – 3,5 : 2,5

VIII runda – 08.08.2020
MKSz Rybnik – UKS Pionier Jastrzębie – 2,0 : 4,0
UKS Czternastka Warszawa – LKSz GCKiP Czarna  – 4,0 : 2,0
Votum S.A. Polonia Wrocław – MUKS Stoczek 45 Białystok – 2,5 : 3,5
MUKS MDK Śródmieście Wrocław – Hetman Koronny Trzebinia – 2,5 : 3,5
KSz Stilon Gorzów Wielkopolski – KS Laura Chylice – 3,0 : 3,0

IX runda – 09.08.2020
UKS Pionier Jastrzębie – KSz Stilon Gorzów Wielkopolski – 3,5 : 2,5
MUKS Stoczek 45 Białystok – UKS Czternastka Warszawa – 2,0 : 4,0
KS Laura Chylice – Votum S.A. Polonia Wrocław – 1,5 : 4,5
Hetman Koronny Trzebinia – MKSz Rybnik – 3,5 : 2,5
LKSz GCKiP Czarna – MUKS MDK Śródmieście Wrocław – 4,5 : 1,5

Tabela końcowa ekstraklasy (po IX rundach)

1LKSz GCKiP Czarna14,0 PKT34,5 pkt.
2UKS Czternasta Warszawa13,0 PKT31,0 pkt.
3MKSz Rybnik11,0 PKT27,5 pkt.
4Hetman Koronny Trzebinia10,0 PKT29,5 pkt.
5UKS Pionier Jastrzębie-Zdrój10,0 PKT27,5 pkt.
6MUKS Stoczek 45 Białystok9,0 PKT28,0 pkt.
7Votum S.A. Polonia Wrocław8,0 PKT27,5 pkt.
8KSz Stilon Gorzów Wielkopolski6,0 PKT24,0 pkt.
9KS Laura Chylice6,0 PKT21,5 pkt.
10MUKS MDK Śródmieście Wrocław3,0 PKT19,0 pkt.

Tabela końcowa I ligi (po IX rundach)

1UKS Ognisko Rydułtowy15,0 PKT31,5 pkt.
2KKSz Kraków14,0 PKT32,5 pkt.
3UKS SP-8 Chrzanów14,0 PKT32,5 pkt.
4SzSON Zagłębie Dąbrowa Górnicza12,0 PKT33,5 pkt.
5DSA Inwestments Polonia Wrocław10,0 PKT27,5 pkt.
6KTS Kalisz8,0 PKT27,0 pkt.
7KS Polonia Warszawa7,0 PKT23,5 pkt.
8KSz Hetman Koszalin6,0 PKT25,0 pkt.
9UKS Hetman Częstochowa3,0 PKT21,0 pkt.
10LKS Chrobry Gniezno1,0 PKT16,0 pkt.

źródło: www.sport.olza.pl

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *