Dorota Miśkiewicz zaprasza do Jastrzębia

Dorota Miśkiewicz zaprasza do Jastrzębia

Już 8 lipca rozpocznie się festiwal JAZZtrzębie. Nasze miasto odwiedzą artyści z Polski, Norwegii, Japonii, Włoch, Węgier i Czech. Gwiazdą festiwalu będzie Dorota Miśkiewicz.

Znakomita polska wokalistka jazzowa zagra koncert z Atom String Quartet, uznawanym za jeden z najbardziej intrygujących kwartetów smyczkowych na świecie. 11 lipca w kinie Centrum będzie można usłyszeć piosenki z repertuaru Doroty Miśkiewicz w wersji smyczkowej a także utwory z płyt Atom String Quartet rozszerzone o partie wokalne, a także kompozycje z płyty PIANO.PL i jazzowe standardy.

Dorota Miśkiewicz zaprasza

Kochani! Do festiwalu zostało 18 dni! Dorota Miśkiewicz zaprasza na koncert w ramach JAZZtrzębie, podczas którego wystąpi z Atom String Quartet. Bilety na ten koncert z udziałem publiczności dostępne są tylko na stronie wydarzenia.

Opublikowany przez JAZZtrzębie Sobota, 20 czerwca 2020

Podczas JAZZtrzębia zagra również jeden z najciekawszych norweskich muzyków Håkon Kornstad, czołowy przedstawiciel czeskich muzyków i gitarzystów David Dorůžka z zespołem Piotra Marii Budniaka oraz japońska wokalistka Yumi Ito w duecie z Szymonem Miką. Swoją premierę koncertową płyty „Fig Tree” będzie miał Przemysław Strączek Quartet. Na scenie festiwalu pojawi się trio laureata Jazz Juniors z ubiegłego roku Jakuba Paulskiego.

Festiwal organizowany jest ze środków budżetowych Miasta Jastrzębie -Zdrój i mecenasów kultury a organizatorem festiwalu Śląski Jazz Club.

Pełny program i informacje o biletach można znaleźć na stronie http://jazztrzebie.eu

źródło: jastrzebie.pl

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *