DZIĘKI REAKCJI MIESZKAŃCA WŁAMYWACZ WPADŁ NA GORĄCYM UCZYNKU

DZIĘKI REAKCJI MIESZKAŃCA WŁAMYWACZ WPADŁ NA GORĄCYM UCZYNKU

Jastrzębscy policjanci otrzymali zgłoszenie o włamaniu do sklepu na Cisówce w Jastrzębiu-Zdroju . Sprawca w niespełna pół godziny został zatrzymany na terenie Cieszyna. 27-latek usłyszał już zarzuty. O jego dalszym losie zdecyduje prokurator i sąd. Bardzo dziękujemy świadkowi, który widząc podejrzane zachowanie mężczyzny natychmiast zareagował i powiadomił policjantów.

W środę kwadrans przed północą dyżurny jastrzębskiej policji, otrzymał informację od świadka o mężczyźnie, który dziwnie zachowuje się przed jednym ze sklepów na Cisówce z Jastrzębiu-Zdroju, po czym odjechał taksówką w kierunku Zebrzydowic. Na miejsce natychmiast udał się patrol prewencji. Policjanci na miejscu potwierdzili, iż drzwi do sklepu są uszkodzone. W niespełna pół godziny 27-letni mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z Cieszyna na ich terenie, jadąc taksówką w kierunku granicy Polsko-Czeskiej. Zatrzymany to mieszkaniec Republiki Czeskiej. Trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzut usiłowania włamania. Za usiłowanie włamania grozi odpowiedzialność taka, jak za dokonanie, czyli do 10 lat więzienia. O jego dalszym losie zdecyduje prokurator i sąd.

Bardzo dziękujemy świadkowi, który widząc podejrzane zachowanie mężczyzny w pobliżu sklepu natychmiast zareagował i powiadomił policjantów.

źródło: Policja Jastrzębie

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *