Festiwal Golibrody

Festiwal Golibrody

Konkurs otwierający paletę możliwości przed młodymi talentami strzyżeń męskich. Już po raz trzeci- 14.02.2020 roku- odbędzie się w Zespole Szkół Zawodowych nr 1w Jastrzębiu- Zdroju, jednak tym razem będzie to wyjątkowa edycja, z wyszukanymi gośćmi.

Jury

Na prace uczestników fachowym okiem spojrzą:

  • Dawid Kawczyński, czyli jeden z najbardziej utytułowanych i rozchwytywanych barberów w całej Polsce. Aktualny Mistrz Polski Barberingu, Zwycięzca International Barber Battle, a przede wszystkim Wicemistrz Świata Hair Tattoo.
  • Tomasz Sobocik, czyli Mistrz Świata OMC oraz aktualny Mistrz Polski we fryzjerstwie klasycznym, a także absolwent tejże jastrzębskiej szkoły.
  • Ramson, czyli pierwszy czeski barber, a na dodatek Prezydent Czeskiej Organizacji CMC. Gość specjalny tej edycji- to dzięki niemu projekt obejmie także czeskie szkoły!

Idea konkursu

Priorytetem w Festiwalu jest odkrywanie młodych talentów i dawanie im pola, na którym mogą się wykazać. Po tych kilku latach, konkurs urósł już do rangi ogólnopolskiej. Uczniowie szkół mają okazję zmierzyć na arenę, a zwycięzcy poszczególnych eliminacji spotkają się na dużym pojedynku już jesienią!

Autor: Vanessa Wójciak

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *