Grali nasi ligowcy

Po blisko trzymiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa kolejne minuty na boiskach spędzili piłkarze z naszego regionu. Sprawdź jak prezentowali się zawodnicy z regionu w Ekstraklasie oraz ligach zagranicznych.

• Kamil Glik – Jastrzębie-Zdrój (AS Monaco) – sezon w Ligue 1 został zakończony.
  • Kamil Wilczek – Wodzisław Śląski (Göztepe) – sezon w Süper Lig jest zawieszony.
  • Patryk Procek – Rybnik (AÉL Limassol) – sezon w Protathlima A’ Kategorias został zakończony.
  • Szymon Żurkowski – Jastrzębie-Zdrój (Empoli) – sezon w Serie B jest zawieszony.
  • Radosław Murawski – Gliwice (Denizlispor) – sezon w Süper Lig jest zawieszony.
  • Patryk Dziczek – Gliwice (Salernitana) – sezon w Serie B jest zawieszony.
  • Michał Buchalik – Rybnik (Wisła Kraków) – 90 minut w przegranym 0:4 meczu z Piastem Gliwice.
  • Bartosz Slisz – Rybnik (Legia Warszawa) – 23 minuty w wygranym 1:0 meczu z Lechem Poznań.
  • Łukasz Wolsztyński – Knurów (Górnik Zabrze) – nie grał.
  • Przemysław Wiśniewski – Zabrze (Górnik Zabrze) – 90 minut w wygranym 1:0 meczu z ŁKS-em Łódź.
  • Szymon Matuszek – Jastrzębie-Zdrój (Górnik Zabrze) – 18 minut w wygranym 1:0 meczu z ŁKS-em Łódź.
  • Daniel Ściślak – Jastrzębie-Zdrój (Górnik Zabrze) – nie grał.
  • Tomasz Cywka – Gliwice (Lech Poznań) – nie grał.
  • Mateusz Praszelik – Racibórz (Legia Warszawa) – nie grał.
  • Patryk Królczyk – Buków (Piast Gliwice) – nie grał.
  • Sebastian Musiolik – Knurów (Raków Częstochowa) – 90 minut w zremisowanym 1:1 meczu ze Śląskiem Wrocław.
  • Michał Skóraś – Jastrzębie-Zdrój (Lech Poznań) – nie grał.

źródło: sport.nowiny.pl