II GRAND PRIX SENIORÓW W TENISIE STOŁOWYM

II GRAND PRIX SENIORÓW W TENISIE STOŁOWYM

W dniach 22-24 listopada w Zawierciu odbyło się II Grand Prix Polski Seniorek i Seniorów w tenisie stołowym.
Nieźle w zawodach zaprezentowała się Julia Bartoszek, która dotarła do ćwierćfinału turnieju kobiet, gdzie przegrała z późniejszą triumfatorką, Agatą Zakrzewską (KTS Tarnobrzeg).
Druga z zawodniczek JKTS Jastrzębie, która zagrała w turnieju głównym (pozostałe naszego pingpongistki nie zdołały przebrnąć piątkowego turnieju eliminacyjnego), Anna Kubiak została sklasyfikowana na miejscach 25-28.

Klasyfikacja końcowa:

1. Agata Zakrzewska (KTS Tarnobrzeg)
2. Paulina Krzysiek (GLKS Nadarzyn)
3-4. Kinga Stefańska (KTS Tarnobrzeg)
3-4. Klaudia Kusińska (GLKS Nadarzyn)
5-8. Julia Bartoszek (JKTS Jastrzębie)
5-8. Julia Ślązak (GLKS Nadarzyn)
5-8. Sandra Wabik (KU AZS AJD Częstochowa)
5-8. Katarzyna Ślifirczyk (GLKS Nadarzyn)

25-28. Anna Kubiak (JKTS Jastrzębie)

Wyniki pojedynków Julii Bartoszek

Turniej Grand Prix – faza grupowa (grupa 7)
Julia Bartoszek – Zuzanna Sułek (LKTS Luboń) – 3:0 (5, 2, 6)
Julia Bartoszek – Julia Szymczak (KU AZS UE Wrocław) – 0:3 (-5, -3 -8)
Julia Bartoszek – Karolina Pęk (KS Bronowianka Kraków) – 3:2 (-7, 9, -8, 5, 5)
Julia Bartoszek – Martyna Stachniak (ASZ Politechnika Rzeszów) – :2 (4, 7, -7, -5, 5)

Turniej Grand Prix – turniej główny
I runda
Julia Bartoszek – Roksana Załomska (KU AZS UJD Częstochowa) – 4:3 (-9, -1, -8, 5, 6, 5, 4)
Ćwierćfinał
Julia Bartoszek – Agata Zakrzewska (KTS Tarnobrzeg) – 1:4 (-9, -7, 7, -7, -6)

Wyniki pojedynków Anny Kubiak

Turniej Grand Prix – faza grupowa (grupa 3)
Anna Kubiak – Sandra Kozioł (LKS Bronowianka Kraków) – 2:3 (6, -5, 13, -7, -3)
Anna Kubiak – Klaudia Kusińska (GLKS Nadarzyn) – 0:3 (-9, -5, -4)
Anna Kubiak – Katarzyna Galus (AZS Politechnika Rzeszów) – 1:3 (-6, -7, 14, -7)
Anna Kubiak – Małgorzata Kała (UKS Gmina Strzelce Opolskie) – 3:1 (3, -8, 3, 9)

Turniej Grand Prix – turniej pocieszenia (o miejsca 25-32)
Anna Kubiak – Eliza Brzęczek (MLUKS Dwójka Rawa Maz.) – 3:0 (12, 6, 7)

Wyniki pojedynków Sabiny Wyrobek (JKTS Jastrzębie)

Turniej eliminacyjny -faza grupowa (grupa 2)
Sabina Wyrborek – Sandra Kozioł (KS Bronowianka Kraków) – 3:1 (-10, 12, 10, 11)
Sabina Wyrobek – Marcelina Jarecka (Victoria Jelcz-Laskowice) – 3:0 (6, 11, 5)
Sabina Wyrobek – Milena Kluszewska (MKS Skarbek Tarnowskie Góry) – 3:0 (6, 7, 10)

Turniej eliminacyjny – faza play-off
Sabina Wyrobek – los wolny
Sabina Wyrobek – Kamila Gryko (UKS Dojlidy Białystok) – 1:3 (-1, 11, 7, -9)

Wyniki pojedynków Agaty Paszek (JKTS Jastrzębie)

Turniej eliminacyjny – faza grupowa (grupa 7)
Agata Paszek – Magdalena Sikorska (SKTS Sochaczew) – 1:3 (-6, -4, 10, -10)
Agata Paszek – Wiktoria Wrzosek (MLUKS Dwójka Rawa Maz.) – 3:0 (9, 8, 2)
Agata Paszek – Aleksandra Paszek (niestowarzyszona) – 3:2 (9, -6, 10, -9, 3)

Turniej eliminacyjny – faza play-off
Agata Paszek – Natalia Gąsior (KS Bronowianka Kraków) – 3:1 (6, 12, -7, 8)
Agata Paszek – Angelika Janik (KTS Gliwice) – 0:3 (-6, -7, -9)

Wyniki pojedynków Laury Kałużny (JKTS Jastrzębie)

Turniej eliminacyjny – faza grupowa (grupa 1)
Laura Kałużny – Anna Zając (KS Bronowianka Kraków) – 3:1 (-5, 7, 8, 5)
Laura Kałużny – Karolina Rakowska (MKS Skarbek Tarnowskie Góry) – 2:3 (8, -6, 2, -5, -6)
Laura Kałużny – Angelika Janik (KTS Gliwice) – 1:3 (9, -2, -7, -6)

Wyniki pojedynków Weroniki Tomczak (JKTS Jastrzębie)

Turniej eliminacyjny – faza grupowa (grupa 6)
Weronika Tomczak – Natalia Szymczyk (MKS Skarbek Tarnowskie Góry) – 0:3 (-6, -7, -4)
Weronika Tomczak – Natalia Gąsior (KS Bronowianka Kraków) – 2:3 (10, -5, 10, -7, -2)
Weronika Tomczak – Katarzyna Osińska (LZS Victoria Chróścice) – 0:3 (-5, -8, -7)

źródło:olzasport

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *