II WTK MŁODZIKÓW W TENISIE STOŁOWYM

II WTK MŁODZIKÓW W TENISIE STOŁOWYM

Nadine Brachaczek (JKTS Jastrzębie) zajęła drugie miejsce w II Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym.
W finale zmagań dziewcząt zawodniczka z Cieszyna przegrała z rewelacją zawodów – Julią Zyną (TKKF Sportowiec Częstochowa.

Klasyfikacja końcowa:

Młodziczki

1. Julia Zyna (TKKF Sportowiec Częstochowa)
2. Nadine Brachaczek (JKTS Jastrzębie)
3. Julia Kaczmarczyk (KS Myslaw Mysłowice)
4. Emilia Pencarska (MKS Czechowice-Dziedzice)
5-6. Emilia Twardawa (MKS Czechowice-Dziedzice)
5-6. Wiktoria Nawara (UKS Energia Siewierz)
7-8. Nikola Ratajczyk (RKS Cukrownik Chybie)
7-8. Monika Wilk (UKS Dwójka Sosnowiec)

9-12. Wiktoria Krzempek (RKS Cukrownik Chybie)
13-16. Julia Moskala (RKS Cukrownik Chybie)
17-24. Klaudia Bąk (RKS Cukrownik Chybie)
17-24. Aleksandra Ratajczyk (RKS Cukrownik Chybie)
17-24. Kamila Ratajczyk (RKS Cukrownik Chybie)
17-24. Emilia Byrtek (LKS Lesznianka Leszna Górna)
25-32. Kinga Włodarczyk (RKS Cukrownik Chybie)
25-32. Weronika Wszolek (RKS Cukrownik Chybie)
33-43. Emilia Herok (RKS Cukrownik Chybie)
33-43. Karolina Herok (RKS Cukrownik Chybie)
33-43. Natalia Wszołek (RKS Cukrownik Chybie)
33-43. Nadia Cieślar (LKS Lesznianka Leszna Górna)

Młodzicy

1. Karol Kufel (LITS Meble Anders Żywiec)
2. Dominik Solidło (UKS Energia Siewierz)
3. Bartosz Hoffmann (UKS The Best Bestwinka)
4. Oliwier Sokołowski (KTS Gliwice)
5-6. Mikołaj Dudek (MKS Czechowice-Dziedzice)
5-6. Mateusz Gawlas (MKS Czechowice-Dziedzice)
7-8. Adam Sławacki (TS Kuźnia Martex Rybnik)
7-8. Tomasz Kałuża (UKTS Sokół Orzesze)

13-16. Oliwier Turek (RKS Cukrownik Chybie)
25-32. Kamil Racki (UKS Wisła Wiślanie)
33-64. Michał Pilch (UKS Wisła Wiślanie)
33-64. Paweł Pilch (UKS Wisła Wiślanie)
33-64. Stanisław Wrzecionko (UKS Wisła Wiślanie)

Źródlo: SRiWR ‚OLZA’

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *