Informacje dla kibiców przed meczem z Wigrami Suwałki

Przedstawiamy najważniejsze informacje przed wtorkowym meczem 13. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie – Wigry Suwałki.

Od której godziny mogę wejść na stadion?

Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00. Wejście na obiekt możliwe jest wyłącznie przez kasy biletowe od ulicy Harcerskiej od godziny 16:30.

Miejsca dla kibiców

Dla kibiców udostępnione będą sektory E (do 12 rzędu), F, G oraz H. Prosimy wszystkich, aby w sektorze E nie zajmowali miejsc poniżej 12 rzędu, ponieważ są one wyłączone z użytkowania. Prosimy również o zajmowanie miejsc zgodnie z miejscami przypisanymi na bilecie. W przypadku, gdy wykupione miejsce jest zajęte przez inną osobę, prosimy zgłosić się do członka służby informacyjnej.

Ile kosztuje bilet? Czy mogę płacić kartą?

W przedsprzedaży, która trwa do poniedziałku (21 października) w Sklepie Kibica w godzinach jego otwarcia oraz na stronie www.bilety.gksjastrzebie.com, do godziny 23:59, bilet ulgowy kosztuje 8 złotych, a normalny 15 złotych. W dzień meczu ceny biletów wzrastają do 10 złotych (bilet ulgowy) i 20 złotych (bilet normalny). Na chwilę obecną nie ma możliwości płacenia za bilet kartą zarówno w Sklepie Kibica, jak i w kasach stadionowych. Prosimy o przygotowanie odliczonej gotówki, co usprawni wejście na obiekt.

Mam kartę kibica, ale ją zgubiłem / nie chcę z niej korzystać

Osoby, które posiadają kartę kibica, ale nie kupiły karnetu i kupują pojedyncze wejściówki na mecze, muszą mieć przy sobie kartę kibica i okazać ją ochronie, ponieważ na kartę kibica nabija się zakupiony bilet. W przypadku, gdy ktoś zgubił kartę kibica lub nie chce z niej korzystać w sposób opisany wcześniej (czyli nabijanie biletu na kartę), proszony jest o zgłoszenie się do sklepu kibica w Gwarku lub kontakt na: bilety@gksjastrzebie.com.

Gdzie i kiedy mogę kupić bilet?

Zachęcamy do zakupu biletów w przedsprzedaży poprzez stronę www.bilety.gksjastrzebie.com oraz w Sklepie Kibica w Centrum Handlowym Gwarek. W poniedziałek Sklep Kibica będzie otwarty do godziny 18:30, a we wtorek od godziny 9:00 do 16:30. W dzień meczu kasy biletowe na Stadionie Miejskim otwarte będą od godziny 16:30. Zachęcamy kibiców, którzy stoją w kolejce po bilet, aby zakupili wejściówkę przez telefon poprzez stronę www.bilety.gksjastrzebie.com i weszli bramą przeznaczoną dla osób z zakupionymi biletami w przedsprzedaży, okazując go na ekranie telefonu.

Jak dojadę na Stadion?

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc parkingowych wokół Stadionu Miejskiego, zachęcamy do transportu komunikacją miejską.

Przystanek zlokalizowany najbliżej Stadionu to Al. Piłsudskiego UM, do którego kursują następujące linie autobusowe: B10, B11, B12, B13, B14, C10, C15, 16, C19, M10, S10, S11, S12, S13, S14, S15, S17, S18, W11.

Niedaleko Stadionu jest również zlokalizowany przystanek Dworzec Arki Bożka, do którego kursują następujące linie autobusowe: B12, C12, C17, C18, S10, C10, C11, C19, M10, S16, B15, C14, C16, R10, R11, S16, C13, W10, 132.
Czy mogę mieć plecak lub inne bagaże?

Stanowczo odradzamy zabieranie ze sobą jakichkolwiek przedmiotów, a w szczególności przedmiotów określonych jako zabronionych w regulaminie imprezy masowej, który znajduje się przed kasami. Nie należy także zabierać ze sobą toreb, walizek i plecaków, których sprawdzenie może opóźnić wejście na stadion.

Czy muszę mieć ze sobą dokument?

Tak, każda osoba, która wchodzi na teren imprezy masowej, zobowiązana jest do posiadania przy sobie dowodu osobistego lub innego dokumentu ze zdjęciem i okazania go służbom ochrony na każde polecenie.

Nie przychodź na ostatnią chwilę!

Zachęcamy wszystkich kibiców do możliwie jak najwcześniejszego pojawienia się na stadionie, co usprawni wejście na obiekt. Przed samym spotkaniem tworzą się kolejki do kas i nie gwarantujemy wejścia przed pierwszym gwizdkiem sędziego. W oczekiwaniu na rozpoczęcie spotkania zachęcamy do skorzystania z punktów gastronomicznych lub stoiska, na którym można zakupić klubowe gadżety.

Atrakcje dla najmłodszych

Zachęcamy również rodziców do pojawienia się na meczu razem ze swoimi pociechami. Gdy rodzice będą emocjonować się wydarzeniami na boisku, dzieci mogą skorzystać z takich atrakcji, jak dmuchany zamek czy malowanie twarzy!

Komu przysługuje darmowa wejściówka?

Darmowa wejściówka na mecz przysługuje dziecku do 8. roku życia (liczy się dokładny dzień urodzin!), którą może odebrać w kasie stadionowej, Sklepie Kibica lub pobrać poprzez stronę www.bilety.gksjastrzebie.com, a młodzieży do 19. roku życia przysługuje bilet ulgowy (liczy się dokładny dzień urodzin). Dzieci poniżej 13. roku życia mogą uczestniczyć w meczach wyłącznie w obecności opiekuna, który zobowiązany jest do posiadania osobnego biletu lub karnetu.

Darmowa wejściówka przysługuje również osobom niepełnosprawnym za okazaniem aktualnej legitymacji inwalidzkiej. Miejsca dla osób poruszających się na wózkach znajdują się na górze sektora E.

Odbiór akredytacji i zaproszeń

Przedstawiciele mediów, którzy otrzymali informację o przyznanej akredytacji, mogą je odbierać od godziny 16:30 na bramie nr 2 od strony budynku MOSiR w zielono-czarno-żółtym namiocie. W tym samym miejscu możliwy będzie także odbiór przepustek klubowych dla osób, które jeszcze ich nie odebrały oraz zaproszeń na mecz.

Informujemy również, że zawodnicy Akademii Piłkarskiej GKS Jastrzębie wchodzą na stadion (z kartą kibica) kasą dla osób z kupionym biletem w przedsprzedaży, a nie przez zielono-czarno-żółty namiot VIP.

Dla przedstawicieli mediów

Trybuna prasowa znajduje się na I piętrze sektora H. Konferencja prasowa odbędzie się około 15 minut po zakończeniu spotkania w sali konferencyjnej budynku MOSiR na pierwszym piętrze. Fotoreporterzy obowiązani są do pobrania narzutki FOTO, w której w trakcie meczu mogą znajdować się wyłącznie za jedną z bramek. Prosimy o nie przemieszczanie się wzdłuż murawy w trakcie spotkania. Po spotkaniu narzutki można zostawić w zielono-czarno-żółtym namiocie lub w sali konferencyjnej.

KUP BILET NA WIGRY SUWAŁKI

>>> www.bilety.gksjastrzębie.com <<<

Źródło: GKS Jastrzębie

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *