Informacje dla posiadaczy karnetów

Informacje dla posiadaczy karnetów

W związku z licznymi zapytaniami od posiadaczy karnetów na mecze GKS-u Jastrzębie w rundzie wiosennej Fortuna 1 Ligi, informujemy, co następuje.

Wszelkie informacje dotyczące rekompensaty za brak możliwości uczestnictwa w meczach GKS-u Jastrzębie w rundzie wiosennej Fortuna 1 Ligi dla posiadaczy karnetów, zostaną podane po zakończeniu sezonu.

W związku z napływającymi z mediów informacjami na temat ewentualnego przesunięcia terminu powrotu kibiców na stadiony, a także stale rosnącymi wskaźnikami zakażeń koronawirusem w naszym mieście, co może mieć wpływ na decyzje dotyczące organizacji imprez masowych, w dalszym ciągu nie jesteśmy w stanie stwierdzić, ile domowych meczów GKS Jastrzębie rozegra bez udziału publiczności. Na tej podstawie wstrzymujemy się z podejmowaniem jakichkolwiek decyzji, a wszystkich kibiców prosimy o zrozumienie i cierpliwość.

Tymczasem przypominamy, że już w piątek, 12 czerwca, nasz zespół rozegra kolejne spotkanie przy Harcerskiej, a rywalem będzie Sandecja Nowy Sącz. Transmisję z tego spotkania (początek o 17:40) przeprowadzi Polsat Sport, a na wspólne kibicowanie zapraszamy do pubu Klubowa’62 w Gwarku!

źródło: GKS Jastrzębie

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *