JAKIE PLANY NA TEN TYDZIEŃ?

JAKIE PLANY NA TEN TYDZIEŃ?

Wprawdzie trener Robert Kalaber od niedzieli zajmuje się przede wszystkim reprezentacją Polski, ale nie oznacza to, że pozostali na Jastorze hokeiści JKH GKS Jastrzębie mogą liczyć na dodatkowe urlopy. Drużyna miała wolne w dniach 1-2 listopada, natomiast od 3 listopada rusza z przygotowaniami do dalszej części sezonu. Przypomnijmy, że najbliższy mecz nasz zespół rozegra 11 listopada, podejmując w zaległym spotkaniu Stoczniowiec Gdańsk.

Pierwszy trening po krótkiej przerwie zaplanowany został na wtorkowe popołudnie. W środę, czwartek i piątek nasi zawodnicy będą pracować na lodzie po dwa razy dziennie. Ponadto każdego dnia ranem tradycyjnie zawitają na siłownię. Wszystkie zajęcia prowadzone będą przez II trenera naszego zespołu Rafała Bernackiego. W weekend 7-8 listopada drużyna będzie miała ponownie czas na odpoczynek od hokeja.

W treningach nie będą uczestniczyć zawodnicy powołani do reprezentacji Polski, która 4 listopada rusza na wyjazdowe starcia z Węgrami. Wśród kadrowiczów są: Arkadiusz Kostek, Mateusz Bryk, Jakub Michałowski, Maciej Urbanowicz, Dominik Paś, Kamil Wałęga, Radosław Sawicki i Marcin Horzelski.

źródło: jkh.pl

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *