Kino samochodowe już w piątek

Kino samochodowe już w piątek

Z sieciowej przestrzeni kulturalnej przenosimy się w plener! Już w piątek, 5 czerwca, mieszkańcy Jastrzębia-Zdroju będą mieli okazję wziąć udział w plenerowym seansie filmowym.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza nas na parking hali widowiskowo-sportowej, gdzie co dwa tygodnie będą wyświetlane filmy na dużym ekranie. Łącznie tego lata mamy zobaczyć sześć filmów. W internetowej sondzie jastrzębianie zdecydowali, że pierwszym filmem w ramach cyklu spotkań będzie wzruszająca komedia „Jutro będziemy szczęśliwi” ze słynnym Omarem Sy w roli głównej.

Na parkingu hali zmieści się 45 samochodów, dlatego chętnych prosimy o zgłoszenia mailowe na adres organizacja@mosir.jastrzebie.pl. W mailu należy wpisać numer rejestracyjny samochodu oraz dołączyć potwierdzenie opłaty w wysokości 10 zł na rachunek bankowy 08 8470 0001 2001 0013 7113 0002 (odbiorca MIEJSKI OŚRODEK SPORTU i REKREACJI, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, Ul. Harcerska 14B).

Seans rozpocznie się o 21:00, jednak wjazd do kina samochodowego będzie możliwy od 20:00. Więcej informacji oraz regulamin na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Do zobaczenia!

źródło: jastrzebie.pl

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *