KOLEJNI KIEROWCY STRACILI PRAWO JAZDY

KOLEJNI KIEROWCY STRACILI PRAWO JAZDY

Jastrzębscy policjanci, z wydziału ruchu drogowego w weekend zatrzymali trzech kierujących, gdzie powodem było przekroczenie dopuszczalnej prędkości o 50 km/h w terenie zabudowanym. Oprócz zatrzymanego prawa jazdy mężczyźni zostali ukarani mandatem karnym i 10 punktami karnymi.

Policjanci z wydziału ruchu drogowego jastrzębskiej komendy w piątek, w trakcie patrolu ulicy Libowiec zatrzymali do kontroli drogowej 39-latka. Powodem zatrzymania kierowcy renault do kontroli było przekroczenie dozwolonej prędkości o 51 km/h w obszarze zabudowanym. W sobotę o godzinie 20.45 w trakcie patrolu ulicy Pszczyńskiej policjanci grupy SPEED zatrzymali skodę, której 24-letni kierowca pozwolił sobie na jazdę z prędkością 102 km/h w terenie zabudowanym. Natomiast w niedzielę około godziny 17.20 w trakcie posterunku na ulicy Pszczyńskiej mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej samochód mercedes, którego 36-letni kierowca w obszarze zabudowanym poruszał się z prędkością 106 km/h. W efekcie mężczyźni zostali ukarani mandatem karnym, 10 punktami karnymi i zatrzymano im prawo jazdy.

Grupy „Speed” działają w całym kraju. Do służby kierowane są radiowozy nieoznakowane z wideorejestratorami, ale także te oznakowane, z laserowymi miernikami prędkości. Tak wyposażeni mundurowi reagują na wszelkie przypadki łamania prawa na drodze.

źródło: Policja Jastrzębie

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *