KOLEJNI KIERUJĄCY PO ALKOHOLU I BEZ WYMAGANYCH UPRAWNIEŃ

KOLEJNI KIERUJĄCY PO ALKOHOLU I BEZ WYMAGANYCH UPRAWNIEŃ

Kolejni nietrzeźwi kierujący zostali wyeliminowani z ruchu. Obaj kierowcy pozwolili sobie na jazdę pod wpływem alkoholu, ale i także bez wymaganych do tego uprawnień. Teraz o losie mężczyzn zdecyduje sąd.

Wczoraj około godziny 15.00 na ulicy Kilińskiego mundurowi zatrzymali motorowerzystę, który był już im wcześniej znany z niestosowania się do wyroku sądu o zakazie prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. 54-letni jastrzębianin tym razem nie tylko nie stosował się do zakazu sądu, ale pozwolił sobie na jazdę w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile. Motorowe nie był dopuszczony do ruchu, dowód rejestracyjny pojazdu został zatrzymany w lutym tego roku za zły stan techniczny pojazdu, usterki nadal nie zostały usunięte.
W nocy z wtorku na środę policjanci ruchu drogowego zatrzymali na al. Piłsudskiego około godziny 1.00 w nocy do kontroli drogowej samochód nissan. Od 27-letniego kierującego mundurowi wyczuli woń alkoholu. Po przebadaniu za zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu okazało się, że badanie wykazało ponad promil. Gdy mundurowi poprosili, kierującego o prawo jazdy kazało się, że kierujący nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Pojazd został odholowany na parking strzeżony.

źródło: Policja Jastrzębie

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *