KOMUNIKAT DLA MEDIÓW I KIBICÓW

KOMUNIKAT DLA MEDIÓW I KIBICÓW

Wprowadzone przez rząd kolejne obostrzenia objęły imprezy sportowe, które od 17 października rozgrywane są bez udziału publiczności i w nowym reżimie sanitarnym. W związku z tym JKH GKS Jastrzębie informuje, że na spotkania na Lodowisku Jastor rozgrywane przy pustych trybunach nie obowiązują dotychczasowe legitymacje klubowe oraz stałe i jednorazowe akredytacje dziennikarskie. Dziennikarze, którzy w ramach wykonywanych obowiązków chcą być obecni na zawodach ekstraligowych na Lodowisku Jastor, zobowiązani są do złożenia nowych wniosków na jednorazową akredytację meczową.

Pracowników mediów obowiązują następujące zasady:

1. Na każde spotkanie rozgrywane w ramach nowego reżimu sanitarnego należy składać osobną akredytację jednorazową. Dotychczasowe akredytacje stałe i jednorazowe czasowo przestają obowiązywać aż do momentu powrotu kibiców na trybuny.

2. Wniosek o akredytację na niedzielny mecz z GKS Tychy należy złożyć najpóźniej w dniu meczu do godz. 15:00 za pośrednictwem panelu https://jkh.pl//akredytacja-prasowa. Terminy składania wniosków akredytacyjnych na kolejne mecze będziemy podawali na bieżąco.

3. JKH GKS Jastrzębie ma wyłączne prawo do rozstrzygania, czy zgłaszająca się osoba może wejść na Lodowisko Jastor. Od decyzji klubu nie ma odwołania.

4. Jedna redakcja może otrzymać maksymalnie dwie akredytacje na jedno spotkanie. Osoby reprezentujące media muszą bezwzględnie dysponować ważnymi legitymacjami prasowymi.

5. Pracownicy mediów, którzy otrzymają akredytację, korzystają z wejścia na Lodowisko Jastor od strony parkingu i maszynowni, czyli przy „małej” trybunie Jastora (dotychczas wejście to było przeznaczone dla kibiców gości). Akredytacje będą do odbioru przy tymże wejściu.

6. Informujemy, że nieczynne będzie biuro prasowe. Nie ma także możliwości przeprowadzania wywiadów z zawodnikami i sztabem trenerskim.

Rozgrywane w nowym reżimie sanitarnym mecze odbywać się będą bez udziału VIP-ów oraz kibiców (w tym także członków Klubu Kibica). W związku z tym zapraszamy wszystkich do transmisji PPV, a także na media społecznościowe JKH GKS Jastrzębie (Facebook, Instagram, Snapchat), na których będziemy prowadzili relację ze spotkania.

Informujemy zarazem, iż kibice, którzy wykupili karnety, nie będą poszkodowani brakiem możliwości oglądania najbliższych meczów z trybun Lodowiska Jastor. Spotkania, które „wypadną” z uwagi na obostrzenia, będzie można „nadrobić” w fazie play-off, na którą nie obowiązują karnety. Szczegóły poznamy w dalszej części sezonu, gdy sytuacja w polskim sporcie ustabilizuje się.

Zawiadamiamy również, iż kibice, którzy zakupili już bilety jednorazowe na zbliżające się mecze, będą mogli je „przebukować” na inne spotkania lub otrzymać zwrot środków. W takim wypadku prosimy o kontakt mailowy na marketing@jkh.pl (bilety elektroniczne) lub o osobistą wizytę w biurze klubu (bilety tradycyjne).

Apelujemy o wyrozumiałość w obecnej sytuacji, na którą nasz klub nie ma wpływu.

źródło: www.jkh.pl

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *