Komunikat WSS Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju

Komunikat WSS Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju

Okazuje się, że podana liczba osób z koronawirusem w szpitalu Jastrzębiu-Zdroju prawdopodobnie nie zgadza się ze stanem faktycznym.

Komunikat

W związku z pojawieniem się zagrożenia epidemiologicznego w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju, dnia 18.04.2020 r.  dyrekcja zdecydowała o całkowitym wstrzymaniu przyjęć. Konieczne było również zamknięcie izby przyjęć, wstrzymane zostało przyjmowanie paczek dla pacjentów hospitalizowanych w oddziałach oraz wizyty w poradniach specjalistycznych przyszpitalnych.
    Dla bezpieczeństwa pacjentów i personelu konieczne było wykonanie testów weryfikujących. Nadal czekamy na informacje dotyczące pobranych próbek oraz pozostajemy w kontakcie z sanepidem. Po otrzymaniu wyniku wszystkich badań będziemy informować o ilości osób zakażonych.
    Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów oraz personelu, szpital podejmuje wszelkie niezbędne działania, wprowadzono szereg procedur mających na celu ograniczenie zagrożenia.

– Dla bezpieczeństwa pacjentów i personelu konieczne było wykonanie testów weryfikujących. Nadal czekamy na informacje dotyczące pobranych próbek oraz pozostajemy w kontakcie z sanepidem. Po otrzymaniu wyniku wszystkich badań będziemy informować o ilości osób zakażonych – informuje Marcelina Kowalska, rzecznik prasowa Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju

   
Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *