Koncertowa Akcja

Ósmy kwietnia już za nami! Oznacza to, że koncert charytatywny dla Pani Beaty Szulik odbył się. Bez dwóch zdań można uznać ten dzień za udany- sala była pełna, a wszyscy przybyli świetnie się bawili, mnóstwo oklasków i śpiewu wraz z zespołem. Po wyjściu z Kina Centrum można było pomyśleć, że czas wręcz się zatrzymał. Nawet lepiej! Zespół The BackWards posłużył był wehikuł czasu i przeniósł nas w niezapomniane lata sześćdziesiąte.

Na to wydarzenie przybyli specjalnie zaproszeni goście, którzy również obdarowali Panią Beatę upominkami oraz ciepłymi słowami, a byli to Pan Minister Grzegorz Tobiszowski oraz Pan Poseł na sejm RP Grzegorz Matusiak. Nie zabrakło także samych organizatorów, czyli Pana Wojciecha Marcol, Pana Michała Urgoła oraz Pana Tomasza Jagodzińskiego Prezesa fundacji „Impuls”.

Zorganizowanie koncertu charytatywnego okazało się nie tylko pomocne w kosztownym leczeniu, ale stanowiło fantastyczną atrakcję dla mieszkańców . Fani zespołu The Beatles, którzy uczestniczyli w koncercie na pewno zapamiętają to na długo…!

Na sam koniec zebrała mi się pewna refleksja… Przed samym koncertem udałam się na spacer i zobaczyłam tam piękne drzewo- było całe w kwiatach, a gdy teraz sobie o nim pomyślałam to skojarzyło mi się ono ze wszystkimi uczestnikami koncertu. Byli oni jak te kwiaty, a organizatorzy jak pień, bo gdyby nie widownia to nawet najlepszy zespół czy organizacja, bez widowni i wykupionych biletów, bez tych kwiatów, nie zbierze potrzebnych środków i nie wyda potrzebnych owoców… miejmy nadzieję, że kwiatów było wystarczająco, aby zbiory okazały się obfite!

nr konta 50 1750 0012 0000 0000 4089 7216 z dopiskiem dla Beaty

autor: Vanessa Wójciak