Legitymacja? Wchodzisz za darmo!

Legitymacja? Wchodzisz za darmo!

Po porażkach z GKS Tychy i Unią Oświęcim hokeiści JKH GKS Jastrzębie potrzebują Waszego solidnego wsparcia w kolejnych meczach. Walka o rozstawienie w play-offach jest niezwykle zacięta, więc każde gardło się liczy. Dlatego na wtorkowy mecz z Naprzodem Janów (godz. 18:00) zapraszamy uczniów szkół podstawowych i średnich… całkowicie za darmo!

Naprzód Janów nie poradził sobie w ekstraligowej rzeczywistości. Nie będzie wielką przesadą stwierdzenie, iż we wtorek w derbach z outsiderem liczymy na grad bramek i mocne przełamanie w ofensywie przed niezwykle ważnym piątkowym starciem z Podhalem Nowy Targ. Przypomnijmy, że w dotychczasowych czterech meczach przeciw ekipie z Janowa nasi hokeiści strzelili ponad trzy tuziny bramek, a ogólnie zespół trenera Jacka Szopińskiego stracił w tym sezonie już 330 goli.

Liczymy, że na finiszu fazy zasadniczej będziecie z naszą drużyną i wesprzecie ją takim dopingiem, na jaki podopieczni Roberta Kalabera mogli liczyć podczas finałów Pucharu Polski.

Uwaga! Uczniowie szkół średnich i podstawowych, którzy chcą skorzystać z naszego zaproszenia, muszą bezwzględnie dysponować ważną legitymacją szkolną.

Źródło: JKH GKS Jastrzębie

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *