Marek Mróz: Musimy podnieść głowę

Marek Mróz: Musimy podnieść głowę

W meczu przeciwko Koronie Kielce Marek Mróz zanotował swoje czwarte trafienie dla GKS-u Jastrzębie. 21-letni pomocnik w 82. minucie wykorzystał bardzo dobre dośrodkowanie Daniela Ferugi i nie miał problemów z pokonaniem bramkarza. Zapraszamy do zapoznania się z opinią Marka po tym spotkaniu.

  • Jest duży smutek, bo chcieliśmy w Kielcach zamazać plamę po przegranym meczu z Arką Gdynia na inaugurację tego sezonu. Niestety, nie udało się zdobyć choćby punktu, ale musimy podnieść głowę do góry i wyciągnąć z tej porażki wnioski, żeby w kolejnych spotkaniach zacząć punktować.
  • Przede wszystkim przeciwko Koronie graliśmy lepiej w obronie i byliśmy lepiej zorganizowani, niż to miało miejsce przeciwko Arce. Nasze akcje wyglądały lepiej. Graliśmy składniej i spokojnie budowaliśmy ataki, żeby nie przedostawać się zbyt szybko na połowę przeciwnika i nie tracić piłek.
  • Jest jeszcze sporo do poprawy, ale od tego są treningi i myślę, że w kolejnych spotkaniach będzie lepiej. Jeśli chodzi o moją bramkę, to ostatnio na treningach sporo ćwiczyliśmy rozgrywanie stałych fragmentów gry. Mieliśmy wszystko zaplanowane, dobrze się ustawiliśmy i piłka po dobrym dośrodkowaniu spadła na mnie, i zostało mi tylko dopełnienie formalności.

źródło: www.gksjastrzebie.com

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *